Start arrow Wolontariat arrow "Pomagaj.my" zdobywa cenne doświadczenie
poniedziałek, 18 czerwiec 2018

"Pomagaj.my" zdobywa cenne doświadczenie
Autorem jest: Dominika Strzała

29 października 2015r. odbyło się pierwsze z cyklu szkoleń dla wolontariuszy, którzy niedawno dołączyli do naszego szkolnego klubu “Pomagaj.my”. Brało w nim udział ponad 20 uczniów z klas pierwszych naszego gimnazjum. Szkolenie poprowadził wiceprezes Regionalnego Centrum Wolontariatu w Słupsku – Pan Maciej Kosiedowski.

Podczas warsztatów uczniowie musieli wykazać się kreatywnością i pomysłowością, a także doskonalili umiejętność pracy w grupie. Dowiedzieli się o wielu interesujących i przydatnych rzeczach związanych z pracą charytatywną, a także przedstawiali swoje pomysły na akcje, którymi nasz klub mógłby zająć się w przyszłości.