Start arrow Wolontariat arrow "Pomagaj.my" zdobywa cenne doświadczenie
środa, 15 sierpień 2018
 
Menu główne
Projekty
Smart Gimnazjalista
Życie szkoły
Sport szkolny
Konkursy
Wymiana młodzieży
Wolontariat
Organizacja
e-Dziennik
Prawo szkolne
Statut
Wymagania edukacyjne
Regulaminy
Projekty edukacyjne
Inne dokumenty
Organizacje szkolne
Regulamin RR
Skład RR
Konto bankowe RR
SU - publikacje
Dokumentacja SU
O szkole ...
Motto szkoły
Patron szkoły
Inne
Galeria
Kontakt
"Pomagaj.my" zdobywa cenne doświadczenie
Autorem jest: Dominika Strzała   

29 października 2015r. odbyło się pierwsze z cyklu szkoleń dla wolontariuszy, którzy niedawno dołączyli do naszego szkolnego klubu “Pomagaj.my”. Brało w nim udział ponad 20 uczniów z klas pierwszych naszego gimnazjum. Szkolenie poprowadził wiceprezes Regionalnego Centrum Wolontariatu w Słupsku – Pan Maciej Kosiedowski.

Podczas warsztatów uczniowie musieli wykazać się kreatywnością i pomysłowością, a także doskonalili umiejętność pracy w grupie. Dowiedzieli się o wielu interesujących i przydatnych rzeczach związanych z pracą charytatywną, a także przedstawiali swoje pomysły na akcje, którymi nasz klub mógłby zająć się w przyszłości.

< Poprzedni   Następny >
Nowości
Popularne
© 2006 by Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 4
im. Orła Białego w Słupsku


Projekt pn."Smart Gimnazjalista, czyli zajęcia rozwijająco-doskonalące dla uczniów szkół gimnazjalnych"