Start arrow Sport szkolny arrow Półfinał Wojewódzki w Unihokeju dziewcząt
niedziela, 23 wrzesień 2018

Półfinał Wojewódzki w Unihokeju dziewcząt
Autorem jest: Anetta Rybak

2.11.2015r. dziewczęta z naszej szkoły reprezentowały miasto Słupsk na półfinałach wojewódzkich w unihokeju. Zawodniczki zaprezentowały się bardzo dobrze i zostawiły całe serce na parkiecie.

Zajęłyśmy III miejsce przegrywając tylko z Lipnicą 0-1, remisując z Jezierzycami 1-1 i wygrywając z Rychnowem 2-1. Dziewczęta w całym turnieju straciły najmniej bramek co jest zasługą bramkarki Gabrysi Pępko oraz waleczności obrony. Ogromnym zaangażowaniem wykazała się również reszta drużyny przepuszczając na przeciwniczki ciągły atak, niestety czasem brakowało trochę szczęścia. Serdecznie gratuluję i dziękuje dziewczynom za walkę!