Start arrow Aktualności arrow Aktualności arrow Kolejki, kolejki, kolejki!
niedziela, 24 czerwiec 2018

Kolejki, kolejki, kolejki!
Autorem jest: Kornelia Bekier, Agnieszka Muraszko

W dniu 7 i 8 listopada br. W zespole szkół gminnych w Kobylnicy odbyła się I ogólnopolska wystawa miniatur kolejek TT. Wystawa przyciągnęła wielu modelarzy z regionu Słupskiego i nie tylko, którzy zaprezentowali bajeczne miniatury kolejek wąsko i szerokotorowych w skali 1:120. Pomysł wystawy okazał się bardzo trafiony i przyciągnął wielu zwiedzających wśród, których były całe rodziny z dziećmi. W ramach wystawy zorganizowane zostały imprezy towarzyszące – malowanie powycinanych modeli kolejek, jak również wykorzystanie nowoczesnych technologii w modelarstwie precyzyjnym. Dwudniowa impreza zapewne nie wypadłaby tak dobrze, gdyby nie wsparcie czterech wolontariuszek z naszej szkoły (Kornelia Bekier, Agnieszka Muraszko, Kinga Kłak, Patrycja Jarotek), które wsparły organizatorów swoją bezinteresowną pracą.