Start arrow Sport szkolny arrow Turniej Nadziei Olimpijskich w Karate
poniedziałek, 25 czerwiec 2018

Turniej Nadziei Olimpijskich w Karate
Autorem jest: Łukasz Mucha

W Niedzielę 15.11.2015 odbył się VIII Turniej Nadziei Olimpijskich w Karate WUKF o Puchar Prezydenta Miasta Szczecina, organizowany przez jeden z klubów członkowskich Polskiego Zjednoczenia Karate (szczeciński Bushikan). Nasze gimnazjum reprezentowały 2 uczennice: Aleksandra Klimkowska z klasy III A i Sandra Grybisz z Klasy II B.

Dziewczęta po zaciętych pojedynkach zdobyły brązowe medale w konkurencji w Kumite Drużynowym. Indywidualnie Sandra zajęła IV miejsce a Ola V miejsce. Warto też nadmienić iż walki były bardzo zacięte, Słupszczanki wypadły bardzo dobrze pokonując między innymi aktualne Mistrzynie Świata, Europy i Polski. To bardzo dobry prognostyk przed Mistrzostwami Polski.

Serdecznie Gratulujemy.