Start arrow Aktualności arrow Aktualności arrow Wspieraj fundusz Rady Rodziców - za DARMO!
poniedziałek, 18 czerwiec 2018

Wspieraj fundusz Rady Rodziców - za DARMO!
Autorem jest: Marzena Śmigielska

"Jeśli robisz zakupy przez internet i jesteś przyjacielem Gimnazjum nr 4 w Słupsku to przyłącz się do naszej akcji i pomóż nam zdobyć pieniądze na potrzeby dzieci. Ciebie to nic nie kosztuje, a nas przybliży do funkcjonowania w szkole nowocześnie wyposażonej, wychodzącej naprzeciw młodzieży pokolenia IT."

Dyrektor szkoły mgr Marzena Śmigielska

Czy wiesz, że Gimnazjum nr 4 może otrzymać od Ciebie darowiznę za każdym razem, gdy kupujesz coś w internecie? I to zupełnie za darmo! Sklep, w którym zrobisz zakupy, przekaże część ich wartości na nasze konto.

Jedyne, co trzeba zrobić to:

1. Wejść na https://fanimani.pl/gimnazjum-z-oddzialami-integracyjnymi-nr-4-im-orla-bialego/
    i kliknąć "Wspieram za darmo"
  2. Wybrać sklep, w którym chcesz zrobić zakupy.
  3. Zrobić zakupy tak jak zawsze - Gimnazjum nr 4 otrzyma część wartości Twoich zakupów. To naprawdę proste!

Korzystanie z serwisu fanimani.pl jest całkowicie bezpłatne, zatem możesz śmiało korzystać z niego podczas każdych zakupów w internecie i wspierać ważne cele.

Dziękujemy za Twoje wsparcie

Jeśli możesz porozsyłaj ten link https://fanimani.pl/gimnazjum-z-oddzialami-integracyjnymi-nr-4-im-orla-bialego/ do wszystkich swoich znajomych