Start arrow Wolontariat arrow Gala Wolontariatu 2015
poniedziałek, 18 czerwiec 2018

Gala Wolontariatu 2015
Autorem jest: Dominika Strzała

W dniu 04.12.2015r. odbyła się Uroczysta Gala Wolontariatu, na którą zostali zaproszeni wolontariusze z poszczególnych organizacji. Nasze gimnazjum reprezentowały: Pani Jolanta Mól, Dominika Strzała i Wiktoria Arciszewska. Podczas gali zostały wręczone nagrody za udział w konkursie „Barwy Wolontariatu”. Nasza szkoła została uhonorowana wyróżnieniem oraz dostała podziękowania za pomoc z Regionalnego Centrum Wolontariatu w Słupsku, które było głównym organizatorem tej uroczystości. Uczennice otrzymały również dyplomy i drobne upominki. Podczas uroczystości nieoczekiwanie odwiedził nas Pan Prezydent Robert Biedroń wraz z Panią Joanną Krupą. Jesteśmy dumni i wdzięczni naszym wolontariuszom za czas i energię jaką poświęcają na wykonywanie prac charytatywnych. Życzymy Wam spokojnych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia, a w Nowym Roku 2016 wytrwałości, kreatywności oraz pomysłowości w dalszym działaniu dobroczynnym.

Opiekunowie Szkolnego Klubu Wolontariatu „POMAGAJ.MY”