Start arrow Aktualności arrow Aktualności arrow Jasełka 2015
poniedziałek, 18 czerwiec 2018

Jasełka 2015
Autorem jest: Administrator

Tegoroczne "Jasełka" w Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 w Słupsku odbyły się 21 grudnia. Udział w przedstawieniu wzięły osoby z klas 2B i 2D. Całą imprezę uznaję za bardzo udaną. Każdy mógł tam coś dla siebie znaleźć - trochę śmiechu i zabawy. Gra aktorska była bardzo przekonywująca oraz wyrazista, zmuszająca widzów do myślenia. Nie zapominajmy o rzeczy najważniejszej mianowicie jasełka to wieloletnia tradycja związana ze Świętami Bożego Narodzenia. Przedstawienie wzbudziło ogromny entuzjazm i wywołało burzę oklasków. Nasze koleżanki i koledzy wprowadzili nas w świąteczny nastrój. Widać było że zarówno reżyser jak i aktorzy włożyli wiele pracy i serca w przygotowanie tego przedstawienia.