Start arrow Aktualności arrow Aktualności arrow Wycieczka do Gdyni
środa, 15 sierpień 2018

Wycieczka do Gdyni
Autorem jest: Adrian Borysewicz

Dnia 14 stycznia klasy 1A, 1B i 2B uczestniczyły w wycieczce do Gdyni. W programie przewidziano lekcję historii w Muzeum Marynarki Wojennej i udział w spektaklu pt. " Chłopi" w Teatrze Muzycznym.
W Muzeum Marynarki Wojennej mieliśmy szczęście trafić na wspaniałego przewodnika, który z pasją opowiadał o starych żaglowcach i o trudach morskiej służby. Pod okiem fachowca można było nauczyć się wiązać skomplikowane węzły żeglarskie. Wieczór spędziliśmy w jak zawsze gościnnym dla naszej szkoły.
Teatrze Muzycznym. Obejrzeliśmy barwne, dynamiczne przedstawienie przygotowane na podstawie powieści polskiego noblisty w dziedzinie literatury Władysława Stanisława Reymonta.