Start arrow Aktualności arrow Aktualności arrow Przdszkolaki w szkole
środa, 15 sierpień 2018

Przdszkolaki w szkole
Autorem jest: Dominika Strzała

W poniedziałek 18.01.2016r. nasze gimnazjum odwiedziła grupa przedszkolaków z Przedszkola nr 15 w Słupsku. Uczennice naszej szkoły pod opieka Pani Hanny Czudowicz przygotowały dla nich wiele ciekawych atrakcji. Na początku dzieci udały się do wcześniej przystrojonej na tę okazję biblioteki, w której miały okazję popisać się swoją wiedzą na temat bajek. W wielkim skupieniu wysłuchały, przeczytanego przez Karolinę, opowiadania pt.:“Stoliczku nakryj się”. Następnie uczestniczyły w zajęciach sportowych prowadzonych przez Pana Łukasza Muchę. Przedszkolaki zwiedziły szkołę: salę biologiczną, gabinet dyrektora oraz świetlicę. Na pamiątkę pobytu w naszej szkole otrzymały w prezencie zakładki do książęk oraz kolorowanki przygotowane wcześniej przez naszych uczniów. Spotkanie przebiegało w miłej, radosnej atmosferze i wszyscy mali goście opuszczali mury naszego gimnazjum z uśmiechami na twarzach.