Start arrow Wolontariat arrow Hospicjum Pomorze Dzieciom potrzebuje naszego wsparcia!
poniedziałek, 18 czerwiec 2018

Hospicjum Pomorze Dzieciom potrzebuje naszego wsparcia!
Autorem jest: Dominika Strzała

Hospicjum Pomorze Dzieciom jest to hospicjum przydomowe dla dzieci z całego województwa pomorskiego. Gdy dowiedzieliśmy, w jak złej znajduje się sytuacji I że blisko dwudziestu pacjentów może zostać bez pomocy, natychmiast postanowiliśmy działać. Zaprosiliśmy do naszego gimnazjum pracownice hospicjum, które w niezwykle wzruszający sposób opowiedziały o swojej pracy, która trwa 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu, przez cały rok. Gdy nasi uczniowie ich posłuchali nie mieli wątpliwości, że musimy okazać im wsparcie. Zorganizowaliśmy zbiórkę pieniędzy, a także dyskotekę, z której cały dochód przelaliśmy na konto Fundacji Pomorze Dzieciom, która zdobywa środki niezbędne dla funkcjonowania hospicjum.

Oprócz tego zachęcamy wszystkich do wspierania tegoż hospicjum za pomocą strony: http://babel.pomorzedzieciom.pl/