Start arrow Aktualności arrow Aktualności arrow Listy dla Ziemi
niedziela, 23 wrzesień 2018

Listy dla Ziemi
Autorem jest: Dominika Strzała

20 kwietnia 2016 r. w godzinach 10:00-14:00 na terenie Parku Kultury, Sportu i Rekreacji w Słupsku odbyło się plenerowe wydarzenie promujące akcję “Listy dla Ziemi”, w którym aktywnie uczestniczyła grupa uczniów z naszego gimnazjum pod opieką Pani Jolanty Mól. Nasza młodzież wzięła udział w warsztatach pisania “Listów dla Ziemi”, a także zaprezentowała swoje umiejętności muzyczne grając na instrumentach wykonanych z tworzyw przeznaczonych do recyklingu. Wszyscy świetnie się bawili, a po powrocie do domu zabrali się do pisania listów. Najlepszy z nich będzie reprezentował naszą szkołę na konkursie organizowanym przez Fundację Ekologiczną Arka w Bielsku-Białej.