Start arrow Aktualności arrow Aktualności arrow I Piknik Rodzinny
niedziela, 23 wrzesień 2018
 
Menu główne
Projekty
Smart Gimnazjalista
Życie szkoły
Sport szkolny
Konkursy
Wymiana młodzieży
Wolontariat
Organizacja
e-Dziennik
Prawo szkolne
Statut
Wymagania edukacyjne
Regulaminy
Projekty edukacyjne
Inne dokumenty
Organizacje szkolne
Regulamin RR
Skład RR
Konto bankowe RR
SU - publikacje
Dokumentacja SU
O szkole ...
Motto szkoły
Patron szkoły
Inne
Galeria
Kontakt
Losowy obraz
I Piknik Rodzinny
Autorem jest: Marżolena Malinowska   

W sobotę 14 maja 2016 r. o godz. 9:00 w Gimnazjum nr 4 im. Orła Białego w Słupsku odbył się I Piknik Rodzinny. W słoneczne przedpołudnie teren wokół naszej szkoły tętnił życiem i rozbrzmiewał gwarem wesołej zabawy. Imprezę rozpoczęła część artystyczna przygotowana dla licznie przybyłych gości. Przedszkolaki z Akademii Maluchów i z Przedszkola Miejskiego nr 12 "Niezapominajka" zaprezentowały specjalnie na tę okazję przygotowany program.

Można było wziąć udział w konkurencjach sportowych. Zostały zaprezentowane sposoby udzielania pierwszej pomocy. Chętni mogli wziąć udział w pokazie tresury psów, w warsztatach fotograficznych, w praktycznych zajęciach filcowania oraz malowaniu twarzy. Powodzeniem cieszyło się stoisko promocji zdrowego stylu życia prowadzone przez pracowników Słupskiego Sanepidu.Zainteresowaniem cieszyło się także stoisko z książkami,ze szpargałami, przetworami domowymi i z rękodziełem.Uczniowie naszej szkoły pokazali, jak pięknie potrafią śpiewać. Wszyscy mogli uraczyć się grillowaną kiełbasą, watą cukrową,goframi,pysznym ciastem i zdrowymi sokami. Główny sponsorem artykułów spożywczych był sklep KAUFLAND. Jak zwykle wspierali nas rodzice, za co serdecznie im dziękujemy. Mamy nadzieję, że kolejny II Piknik Rodzinny zaszczycą swoją obecnością Ci sami, a także nowi goście.

Wszystkich już teraz serdecznie zapraszamy - pedagog Marżolena Malinowska

< Poprzedni   Następny >
W skrócie© 2006 by Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 4
im. Orła Białego w Słupsku


Projekt pn."Smart Gimnazjalista, czyli zajęcia rozwijająco-doskonalące dla uczniów szkół gimnazjalnych"