Start arrow Aktualności arrow Aktualności arrow I Piknik Rodzinny
poniedziałek, 25 czerwiec 2018

I Piknik Rodzinny
Autorem jest: Marżolena Malinowska

W sobotę 14 maja 2016 r. o godz. 9:00 w Gimnazjum nr 4 im. Orła Białego w Słupsku odbył się I Piknik Rodzinny. W słoneczne przedpołudnie teren wokół naszej szkoły tętnił życiem i rozbrzmiewał gwarem wesołej zabawy. Imprezę rozpoczęła część artystyczna przygotowana dla licznie przybyłych gości. Przedszkolaki z Akademii Maluchów i z Przedszkola Miejskiego nr 12 "Niezapominajka" zaprezentowały specjalnie na tę okazję przygotowany program.

Można było wziąć udział w konkurencjach sportowych. Zostały zaprezentowane sposoby udzielania pierwszej pomocy. Chętni mogli wziąć udział w pokazie tresury psów, w warsztatach fotograficznych, w praktycznych zajęciach filcowania oraz malowaniu twarzy. Powodzeniem cieszyło się stoisko promocji zdrowego stylu życia prowadzone przez pracowników Słupskiego Sanepidu.Zainteresowaniem cieszyło się także stoisko z książkami,ze szpargałami, przetworami domowymi i z rękodziełem.Uczniowie naszej szkoły pokazali, jak pięknie potrafią śpiewać. Wszyscy mogli uraczyć się grillowaną kiełbasą, watą cukrową,goframi,pysznym ciastem i zdrowymi sokami. Główny sponsorem artykułów spożywczych był sklep KAUFLAND. Jak zwykle wspierali nas rodzice, za co serdecznie im dziękujemy. Mamy nadzieję, że kolejny II Piknik Rodzinny zaszczycą swoją obecnością Ci sami, a także nowi goście.

Wszystkich już teraz serdecznie zapraszamy - pedagog Marżolena Malinowska