Start arrow Sport szkolny arrow Projekt: Rowerami bliżej po odpady
niedziela, 24 czerwiec 2018

Projekt: Rowerami bliżej po odpady
Autorem jest: Wojtek Kleban

Stowarzyszenie Turystyki Rowerowej Szprycha rozpoczyna w Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 w Słupsku realizację projektu „Rowerami bliżej po odpady” w ramach konkursu: „Moje rady na odpady” dofinansowanego przez Miasto Słupsk i organizowanego przez Centrum Inicjatyw Obywatelskich w Słupsku. Uczniowie klas pierwszych będą uczestniczyć w prelekcji połączonej z warsztatami. Dodatkowo wezmą udział w akcji uświadamiającej mieszkańców Słupska o szkodliwości palenia odpadów oraz niesortowania śmieci. Zostanie też zorganizowany konkurs plastyczny z nagrodami w formie trzech voucherów na zakupy do Empiku (o wartości 100 zł każdy). Nauczycielami realizującymi projekt są: Wojciech Kleban, Michał Derra oraz Krzysztof Antonowicz.

Realizacja projektu zakończy się 15 grudnia 2016 r.

Pozdrawiam, Wojciech Kleban