Start arrow Aktualności arrow Wolontariat arrow Światowy Dzień Wolontariatu
sobota, 18 sierpień 2018

Światowy Dzień Wolontariatu
Autorem jest: Iwona Finke

Dnia 5 grudnia obchodzimy Światowy Dzień Wolontariatu. Uczniowie naszego gimnazjum postanowili świętować ten dzień pomagając. Hasłem, które przyświecało naszemu dniu było:" Niech ten dzień będzie inny niż wszystkie!!!"Zbieraliśmy malowanki. zabawki, książeczki, klocki dla chorych dzieci.

Mamy nadzieję, że swoim darem sprawimy, że chore dzieci z oddziału onkologii przez chwilę zapomną o swoim cierpieniu.

Przygotowaliśmy też prezentację, która zachęcała innych do wkroczenia w progi wolontariatu oraz obrazowała to, co robiliśmy do dnia dzisiejszego. Pani Iwona Finke oraz pani Jolant Mól - Opiekunki szkolnego klubu POMAGAJ.MY wręczyły dyplomy najbardziej aktywnym wolontariuszom.