Start arrow Smart Gimnazjalista arrow Zamówienia publiczne - Archiwum
sobota, 23 czerwiec 2018

Zamówienia publiczne - Archiwum
Autorem jest: Marzena Śmigielska

SIWZ 1 - Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia na:

Dostawę wraz z instalacją fabrycznie nowego, nieuszkodzonego, wolnego od wad fizycznych i prawnych sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem, urządzeń w ramach projektu pn.” Smart Gimnazjalista, czyli zajęcia rozwijająco - doskonalące dla uczniów szkół gimnazjalnych”

zmiana z dnia 10.01.2017

zmiana z dnia 11.01.2017

17.01.2017

Informacja dotycząca przetargu nieograniczobego pn. Dostawa wraz z instalacją fabrycznie nowego, nieuszkodzonego, wolnego od wad fizycznych i prawnych sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem, urządzeń w ramach projektu pn.” Smart Gimnazjalista, czyli zajęcia rozwijająco - doskonalące dla uczniów szkół gimnazjalnych”

19.01.2017

07.02.2017

10.02.2017

Zapytania ofertowe na prowadzenie zajęć w ramach projektu Smart gimnazjalista

Zapytanie ofertowe nr 1/G4 /RPO/2016

• Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie zajęć dodatkowych dla 4 grup 10 osobowych uczniów/uczennic z „przedsiębiorczości” w dwóch szkołach G2 i G4.
  • Usługi edukacyjne obejmujące prowadzenie dodatkowych zajęć przedsiębiorczości w zakresie kompetencji kluczowych w charakterze nauczyciela dla uczniów/uczennic gimnazjum w Słupsku w wymiarze 4 godzin tygodniowo, łącznie 480 godzin w okresie od stycznia 2017 do 22.06.2018 roku.

Zapytanie ofertowe nr 2/G4 /RPO/2016

• Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie zajęć dodatkowych dla 2 grup 10 osobowych uczniów/uczennic z „geografii”
  • Usługi edukacyjne obejmujące prowadzenie dodatkowych zajęć geografii w zakresie kompetencji kluczowych w charakterze nauczyciela dla uczniów/uczennic gimnazjum w Słupsku w wymiarze 2 godzin tygodniowo, łącznie 120 godzin w okresie od stycznia 2017roku do 22.06.2018 roku.

Zapytanie ofertowe nr 3/G4 /RPO/2016

• Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie zajęć dodatkowych dla 8 grup 10 osobowych uczniów/uczennic z G2, G4, G5, G6, z zakresu projektowania i budowy robotów oraz naukę ich programowania. Celem jest wyposażenie uczniów/uczennice w wiedzę i umiejętności dotyczące projektowania i budowy robotów oraz naukę ich programowania. Łączna liczba godzin - 960. Zajęcia będą się odbywać we wszystkich gimnazjach w godzinach popołudniowych i prowadzone będą przez wykonawców w pracowniach.
  • Zakres przedmiotu zamówienia będzie prowadzony w okresie od stycznia 2017 do 22.06.2018 roku.

Rozeznanie cenowe nr 1/2016/P

Dokument PDF (2 strony)

• Formularz rozeznania cenowego
  • Oświadczenie