Start arrow Aktualności arrow Aktualności arrow Nauka pływania w słupskiej pływalni
środa, 23 maj 2018

Nauka pływania w słupskiej pływalni
Autorem jest: Marzena Śmigielska

Chcesz aby Twoje dziecko nauczyło się pływać, ale w tygodniu ma wiele zajęć pozalekcyjnych? Ta oferta jest dla Ciebie. Zapisz swoją pociechę do szkółki pływackiej SOSiR! Najszybsze efekty nauki pływania zauważa się na zajęciach z trenerem. Instruktor obserwując każdy ruch na bieżąco koryguje błędy. Zwraca uwagę na technikę oddychania, a także uczy odpowiedniej koordynacji ruchów kończyn. Dlatego też zapraszamy Cię do skorzystania ze specjalnej oferty Słupskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji ważnej tylko w ferie.

Dziesięć systematycznych zajęć po 15 zł za 30 min pozwoli Twojemu dziecku pozbyć się lęku przed wodą, a także czuć się w niej swobodnie. Kto wie, może to właśnie dzięki tym zajęciom Twój milusiński odkryje swoją nową pasję.Zajęcia odbywać się będą codziennie w ferie zimowe z wyłączeniem sobót i niedziel. W grupie znajdować się będzie maksymalnie 8 osób. Nasi trenerzy to wykwalifikowani instruktorzy z nietuzinkowym podejściem do dzieci.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń pod numer 603-946-525 i 535-775-939