Start arrow Aktualności arrow Aktualności arrow Premiera przedstawienia pt. "Trzy oblicza Kaśki"
środa, 23 maj 2018

Premiera przedstawienia pt. "Trzy oblicza Kaśki"
Autorem jest: Jolanta Arciszewska

13 stycznia (w piątek) o godz. 18.00 w Młodzieżowym Centrum Kultury odbyła się premiera przedstawienia pt. "Trzy oblicza Kaśki". Grupa teatralna "Out-Sider", działająca przy Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 4, przygotowała spektakl na podstawie dramatu Williama Szekspira pt. "Poskromienie złośnicy". W skład zespołu wchodzą: Agata Fabich, Katarzyna Nowakowska, Weronika Borucka, Weronika Jałeczko, Amelia Cabrera Rodriguez, Paulina Staniuk, Wiktoria Gaj, Róża Ittrich, Wiktoria Romanowska, Magdalena Chadrysiak, Aleksandra Kuryło, Anna Pawlak. Dziewczęta zagrały również dla uczniów nasze szkoły na prapremierze przedstawienia.