Start arrow Konkursy arrow Konkursy arrow WOJEWÓDZKI KONKURS RECYTATORSKI POEZJI POLSKIEJ
poniedziałek, 23 październik 2017

WOJEWÓDZKI KONKURS RECYTATORSKI POEZJI POLSKIEJ
Autorem jest: Jolanta Arciszewska

22 lutego w naszej szkole odbyły się eliminacje do XXXIV edycji Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Polskiej. Uczniowie klas I,II i III przygotowali wiersze i fragmenty prozy. Komisja konkursowa w składzie: Hanna Czudowicz, Beata Moćko i Jolanta Arciszewska mogła wybrać dwie osoby, które 17 marca mają wziąć udział w eliminacjach rejonowych. Jury zdecydowało, że szkołę będą reprezentować: Agata Fabich z kl. 1b i Weronika Borucka z kl. 1c. Dziewczętom gratulujemy i życzymy połamania języków w Młodzieżowym Domu Kultury.