Start arrow Aktualności arrow Aktualności arrow Odyseja Umysłu
poniedziałek, 24 wrzesień 2018
 
Menu główne
Projekty
Smart Gimnazjalista
Życie szkoły
Sport szkolny
Konkursy
Wymiana młodzieży
Wolontariat
Organizacja
e-Dziennik
Prawo szkolne
Statut
Wymagania edukacyjne
Regulaminy
Projekty edukacyjne
Inne dokumenty
Organizacje szkolne
Regulamin RR
Skład RR
Konto bankowe RR
SU - publikacje
Dokumentacja SU
O szkole ...
Motto szkoły
Patron szkoły
Inne
Galeria
Kontakt
Losowy obraz
Odyseja Umysłu
Autorem jest: Jolanta Arciszewska   

12 marca w Gdańsku odbyły się regionalne eliminacje międzynarodowego konkursu Odyseja Umysłu. W tym roku udział wzięło ponad 100 grup. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny, które wybrały problem długoterminowy nr 5 - "Bohater bardzo super...cdn.". Grupie wiekowej II w składzie: GABRIELA KAŹMIERSKA, OLIMPIA DRUŻBA, KATARZYNA NOWAKOWSKA, AGATA FABICH, JACEK OZDOBA, PAULINA ZABIEGŁY, KATARZYNA JANKOWSKA zabrakło niewielu punktów, aby przejść do następnego etapu, natomiast drużyna wiekowa III w składzie: MAJA ARCISZEWSKA, KAJA WILLICH, PAULINA ŁUCZAK, KORNELIA BEKIER, AGNIESZKA MURASZKO, SANDRA SKURNÓG zakwalifikowała się do następnego etapu i 1-2 kwietnia w Gdyni w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym wzięła udział w 26 Finale Ogólnopolskim Odysei Umysłu, w którym startowało ponad 200 grup z całej Polski.

W pierwszym dniu zespół zaprezentował stworzony przez siebie spektakl. Został on bardzo wysoko oceniony. Wieczorem dziewczęta bawiły się na dyskotece w Gdyni Arena. Drugiego dnia odbyły się problemy spontaniczne. Z wielką niecierpliwością uczestnicy oczekiwali na Nocną Galę Finałową w Gdyni Arena. Nasza drużyna zajęła 7 miejsce. Wszystkim Odyseuszom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w przyszłym roku. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

< Poprzedni   Następny >
W skrócie© 2006 by Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 4
im. Orła Białego w Słupsku


Projekt pn."Smart Gimnazjalista, czyli zajęcia rozwijająco-doskonalące dla uczniów szkół gimnazjalnych"