Start arrow Konkursy arrow Konkursy przedmiotowe arrow Lista uczniów zakwalifikowanych do rejonowego etapu Konkursu Języka Polskiego
sobota, 23 czerwiec 2018
 
Menu główne
Projekty
Smart Gimnazjalista
Życie szkoły
Sport szkolny
Konkursy
Wymiana młodzieży
Wolontariat
Organizacja
e-Dziennik
Prawo szkolne
Statut
Wymagania edukacyjne
Regulaminy
Projekty edukacyjne
Inne dokumenty
Organizacje szkolne
Regulamin RR
Skład RR
Konto bankowe RR
SU - publikacje
Dokumentacja SU
O szkole ...
Motto szkoły
Patron szkoły
Inne
Galeria
Kontakt
Lista uczniów zakwalifikowanych do rejonowego etapu Konkursu Języka Polskiego
Autorem jest: Beata Moćko   

Lista uczniów zakwalifikowanych do rejonowego etapu

Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego

2017/2018

 

1.

Bianga Julia

Szkoła Podstawowa nr 7 w Lęborku

2.

Daszkiewicz Sara

Szkoła Podstawowa w Leśnicach

3.

Grala Paulina

Szkoła Podstawowa w Łebie

4.

Grulkowska Julia

Katolickie Gimnazjum w Słupsku

5.

Jarząb Magda

Katolickie Gimnazjum w Słupsku

6.

Kamieniecki Artur

Społeczne Gimnazjum Językowe LTO

w Lęborku

7.

Klawikowska Wiktoria

Szkoła Podstawowa w Leśnicach

8.

Kołsut Katarzyna

Szkoła Podstawowa nr 7 w Lęborku

9.

Kowalska Olga Małgorzata

II LO w Słupsku (Gimnazjum nr 3 w Słupsku)

10.

Kubiak Wiktoria

Szkoła Podstawowa w Leśnicach

11.

Kwiatkowska Julia

II LO w Słupsku ( Gimnazjum nr 3 w Słupsku)

12.

Lorek Magdalena

Szkoła Podstawowa nr 7 w Lęborku

13.

Malek Wiktoria

Szkoła Podstawowa w Łebie

14.

Mańkowska Julia Monika

II LO w Słupsku ( Gimnazjum nr 3 w Słupsku)

15.

Mielczarek Julia Maria

II LO w Słupsku (Gimnazjum nr 3 w Słupsku)

16.

Musianowicz Julia

Społeczne Gimnazjum Językowe LTO

w Lęborku

17.

Muszyńska Natalia

Szkoła Podstawowa w Leśnicach

18.

Nagórska Kinga

Szkoła Podstawowa w Pobłociu

19.

Najmrocka Martyna

II LO w Słupsku ( Gimnazjum nr 3 w Słupsku)

20.

Paszota Agata

Społeczne Gimnazjum Językowe LTO

w Lęborku

21.

Perkowska Zuzanna

Społeczne Gimnazjum nr 1 STO w Słupsku

22.

Piotrowicz Aleksandra

Szkoła Podstawowa nr 7 w Lęborku

23.

Piotrowska Zuzanna

Społeczne Gimnazjum Językowe LTO

w Lęborku

24.

Reclaf Martyna

Społeczne Gimnazjum Językowe LTO

w Lęborku

25.

Rumińska Marlena

Zespół Szkolno - Przedszkolny w Redzikowie

26.

Rymarz Jakub Maksymilian

Społeczne Gimnazjum UTO w Ustce

27.

Saczkowska Magda

Społeczne Gimnazjum Językowe LTO

w Lęborku

28.

Ślusarska Agata

Gimnazjum nr 1 w Damnicy

29.

Stencel Aleksandra

Szkoła Podstawowa w Pobłociu

30.

Szewczyk Karolina

Społeczne Gimnazjum nr 1 STO w Słupsku

31.

Wojtkowiak Karolina

Społeczne Gimnazjum nr 1 STO w Słupsku

 

Eliminacje rejonowe odbędą się 26 stycznia 2018 r. o godz. 14.00 w budynku przy ulicy Banacha 17.
Proszę pamiętać o legitymacjach szkolnych.

< Poprzedni   Następny >
Nowości
Popularne
© 2006 by Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 4
im. Orła Białego w Słupsku


Projekt pn."Smart Gimnazjalista, czyli zajęcia rozwijająco-doskonalące dla uczniów szkół gimnazjalnych"