Start arrow Konkursy arrow Konkursy przedmiotowe arrow Wojewódzki Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas gimnazjalnych i klas VII szkół podstawowych
sobota, 23 czerwiec 2018

Autorem jest: Beata Moćko

Informujemy, że z powodów niezależnych od organizatorów Wojewódzkiego Konkursu Ortograficznego, nastąpiła zmiana jego terminu.
Konkurs odbędzie się 13 kwietnia 2018 r. (piątek) o godz. 14.00 w budynku Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 w Słupsku przy ul. Banacha 17.

Poniżej zamieszczamy regulamin i kartę zgłoszenia do konkursu.

Jeżeli są Państwo zainteresowani udziałem swoich uczniów w konkursowym dyktandzie, prosimy o wyłonienie dwóch przedstawicieli, którzy będą reprezentować szkołę. Wypełnione karty zgłoszenia należy zeskanować i przesłać w terminie do 10 kwietnia 2018 r. pocztą elektroniczną na adres:

Przepraszamy za zmiany i serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie.