Start arrow Start

Nie pamiętasz hasła?
Żegnaj
Wyniki Ligi Lekkoatletycznej
Od początku roku szkolnego uczniowie naszej szkoły licznie reprezentują ja na zawodach sportowych.
***
Pierwszą imprezą sportową była Pomorska Mila - festiwal biegowy. Odbyła się w sobotę 16.09.2006r. pod opieką p. A. Rybak  i p. M. Bartkowiak, 24 uczniów z naszej szkoły wzięło udział w biegu ulicznym n a dystansie 1 mili (ok. 1600 m).

Najlepszsy rezultat osiągnął Romek  Błoński  otrzymując VII miejsce wśród chłopców z gimnazjum.
***
Również we wrześniu nasi uczniowie  wzieli udział w Lidze Gimnazjalnej w Lekkooatletyce. Odbyły się dwa rzuty ligi:
Pierwszy: 20.09, po którym  nasz szkoła  zajmowała II  miejsce  a drugi 27.09, po którym  zajmujemy obecnie III miejsce na 19 szkół  biorących  udział w lidze. Trzeci rzut ligi odbędzie się w  w maju.

Reprezentacje szkoły:
Gałkowska Anna 100,300, 4x100
Gałkowska Monika 100,300, 4x100
Żmuda Aleksandra 100
Staniszewska Ania 600
Szymała Adriana 600
Grzybicka Anna 1000
Zaniewicz Alicja skok wzwyż, 4x100
Jęchorek Monika kula, oszczep
***
Nastepne Zawody lekkoatletyczne odbyły się 4.10 i były to sztafetowe biegi przełajowe. 10-osobowe reprezentacje  dziewcząt i chłopców uczestniczyły w rewalizacji w Parku Kultury. Dziewczęta  pod opieką p. A. MAzurczyk w składzie:
1. Gałkowska Anna
2. Gałkowska Monika
3. Grzybicka Monika
4. Barchanowska Aleksandra
5. Drabarz Aleksandra
6. Szymała Adrianna
7. Pośpiech Karolina
8. Staniszewska Anna
9. Bielańczuk Justyna
10. Gorska Kaja
zdobyły 3 miejsce  na tych zawodach. Natomiast chłopcy pod opieką p. M Bartkowiak zajeli V miejsce.
W naszej szkoły odbyły się imprezy sprtowe, których organizatorami  byli nauczyciele wychowania fizycznego.
Szkolne Biegi Przełajowe: 7.10 o godz. 10.00  na łąkach przy ulicy Piłsudzkiego koło kościoła. Zawody  rozgrywały  sie w kategoriach  drużynowych (reprezentacje klas 2dz i 2 chł) oraz indywidualnej