Start arrow Sport szkolny arrow Dzień sportu szkolnego
niedziela, 23 wrzesień 2018

Dzień sportu szkolnego
Autorem jest: Łukasz Mucha

W dniu 20.09.2013 roku odbyła się Uroczysta Inauguracja Sportowego Roku Szkolnego na stadionie przy ul. Madalińskiego. Jak się okazało nasze Gimnazjum było bezkonkurencyjne w sztafecie olimpijskiej (800-400-200-100m) zajmując I miejsce zarówno wśród dziewcząt i chłopców.

Gimnazjum nr 4 reprezentowali: Brzezicka Jolanta, Olszewska Wiktoria, Zając Marta, Nazaruk Anna, Przygucki Dawid, Sykutera Andrzej, Sochacki Michał, Walczuk Jakub, Opiekun – Alicja Mazurczyk

Jednocześnie dla uczniów którzy pozostali w szkole były zorganizowane zawody w piłce ręcznej klas II i III. Wśród klas II I miejsce zajęła klasa IID, drugie klasa IIE a trzecia była klasa IIF. Po klasa drugich do rywalizacji przystąpiły klasy III, a oto wyniki: klasa III C - I miejsce, klasa III D- II miejsce, klasa III E - III miejsce.

Serdecznie gratulujemy sukcesu