Start arrow Sport szkolny arrow Unihokej - wyniki
poniedziałek, 24 wrzesień 2018

Unihokej - wyniki
Autorem jest: Małgorzata Kasprowicz

Dnia 16, 17.10.2013r odbyły się zawody w Unihokeja dziewcząt i chłopców w ramach Słupskiej Olimpiady młodzieży. Zawody odbyły się w Gimnazjum nr 2. Po ciężkich bojach dziewczęta z naszego gimnazjum zajęły II miejsce a chłopcy III.

Dziewczęta wystąpiły w składzie: Jolanta Brzezicka, Weronika Kapusto,Patrycja Kuźnia, Daria Baranowska, Paulina Stachyra, Sandra Bill, Anna Krych, Joanna Urban i Aleksandra Daukszewicz. Opiekunem drużyny była Małgorzata Kasprowicz.

Natomiast skład chłopców to: Mateusz Borkowski, Dawid Waseńczuk, Mateusz Pacek, Jakub Kępski, Kacper Zalewski, Marek Żelek, Michał Sochacki, Andrzej Sykutera, Daniel Piwowarczyk. Opiekunem zespołu był Aleksander Burzyński.

Jeszcze raz gratulujemy i dziękujemy.