Start arrow Sport szkolny arrow Młodzieżowa Sekcja STR Szprycha przy Gimnazjum nr 4
niedziela, 24 czerwiec 2018

Młodzieżowa Sekcja STR Szprycha przy Gimnazjum nr 4
Autorem jest: Wojtek Kleban

10 października odbyło się spotkanie Młodzieżowej Sekcji STR Szprycha przy Gimnazjum nr 4 w Słupsku. Nad przebiegiem spotkania czuwał Prezes STR Szprycha Wojciech Kleban oraz opiekun sekcji Piotr Sudakiewicz. Wśród zebranych uczniów wybrano Przewodniczącego, którym został Wojciech Ziembińki.

Wojtek jest jednym z najaktywniejszych rowerzystów z gimnazjum i przejechane kilometry (528 km) klasyfikują go 21 miejscu. Do Stowarzyszenia należy obecnie 9 uczniów, a wszystkich Członków jest 103. Dla tych, którzy już wielokrotnie uczestniczyli w rajdach rowerowych Stowarzyszenie przekaże niebawem firmowe koszulki.