Start arrow Sport szkolny arrow Inauguracja sezonu rajdów rowerowych w G4 w Słupsku - 11.09.2013
niedziela, 23 wrzesień 2018

Inauguracja sezonu rajdów rowerowych w G4 w Słupsku - 11.09.2013
Autorem jest: Wojtek Kleban

Trasa: 23 km

Przebieg trasy: TRASA

Termin: 11.09.2013 r.

68 rowerzystów z Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 im. Orła Białego w Słupsku uczestniczyło w rajdzie rowerowym do Doliny Charlotty. W rajdzie uczestniczył Prezes i Członkowie STR Szprycha oraz nauczyciele.

Rajd miał na celu propagowanie zdrowego stylu życia oraz zachęcenie młodzieży do udziału w weekendowych imprezach organizowanych przez Stowarzyszenie. Uczniowie mimo niekorzystnej pogody z powodu opadów deszczu i trudnej nawierzchni na drogach gruntowych nie poddawali się i do końca dawali sobie doskonale radę z panującymi warunkami. Uczestnicy wyrazili radość, że będą kolejne rajdy rowerowe, na które już dziś zapraszamy.