Start arrow Sport szkolny arrow Oficjalne rozpoczęcie sezonu rowerowego 2014 - "IV poszukiwania wiosny ze Szprychą" Swołowo
niedziela, 24 czerwiec 2018

Autorem jest: Wojtek Kleban

Trasa: 29 km

Przebieg trasy: TRASA

Termin: 29.03.2014 r.

Młodzieżowa Sekcja STR Szprycha przy G4 rozpoczęła nowy sezon rowerowy. Dopisała nam pogoda, która bardziej przypominała majową niż marcową. W grupie 74 rowerzystów ze Słupska przejechaliśmy rowerami do Muzeum Kultury Ludowej Pomorza w Swołowie. Na uczestników czekały zajęcia edukacyjne - Z gliny jesteśmy. O roli gliny w życiu człowieka. Wszyscy bez wyjątku przystąpili do tworzenia własnych przedmiotów z gliny. Największą inwencją twórczą wykazali się nasi uczniowie z klasy Ic wykonując glinianą tabliczkę z rysunkiem technicznym. Mimo brudnych rąk i nie tylko, przyjemność tworzenia dała nam dużo radości i uśmiechu na twarzy. Kolejną atrakcją było pierwsze w tym roku ognisko oraz losowanie nagród.

Zapraszamy na kolejny rajd rowerowy, który odbędzie się już 6 kwietnia.