Start arrow Sport szkolny arrow Wykład z trenerem koszykówki - Arturem Packiem
poniedziałek, 25 czerwiec 2018

Wykład z trenerem koszykówki - Arturem Packiem
Autorem jest: Małgorzata Kasprowicz

Dnia 16.04.2014r. w Zespole Szkół Budowlanych w Słupsku uczniowie naszego Gimnazjum uczestniczyli w wykładzie i zajęciach praktycznych, które prowadził pan Artur Pacek- trener koszykówki, trener personalny , założyciel Getebetter. Pan Pacek doskonalił swoje umiejętności u boku Tima Grovera trenera personalnego takich gwiazd jak Michael Jordan czy Koby Bryant. Przy reprezentacji koszykarskiej USA, odbył staż w czasie trwania Letnich Igrzysk Olimpijskich w Londynie. Uczniowie w składzie: Oskar Charuta, Daniel Gostomski, Oskar Ignacik, Jakub Matejczuk, Mateusz Borkowski oraz Maksymilian Mejsner wraz z opiekunem grupy Małgorzatą Kasprowicz zapoznali się w części teoretycznej z motywacją, dążeniem do celu i marzeniach które się spełniają. Jak i również w części praktycznej z ćwiczeniami umiejętności koszykarskich.