Start arrow Sport szkolny arrow Szkolny rajd rowerowy 04 czerwca 2014
niedziela, 24 czerwiec 2018

Szkolny rajd rowerowy 04 czerwca 2014
Autorem jest: Adrian Borysewicz

Dnia 04 czerwca 2014 o godz 10.00 odbył się rajd rowerowy zorganizowany przez dyrekcję oraz nauczycieli naszej szkoły. Opiekunami byli Pan dyrektor Lech Raś, Krzysztof Antonowicz, Adrian Borysewicz, Tomasz Ćwil i Wojciech Kleban.
Przed rozpoczęciem Rajdu Pan Krzysztof wygłosił krótki referat na tema zycięstwa obozu „Solidarności” w wyborach 4 czerwca 1989 roku.

Pogoda dopisywała chociaż niebo straszyło ciemnymi chmurami. Głónwym celem waszej wycieczki było Dolina Charlotty. Nastroje były przednie, a wszyscy pełni sił do 30 km wyprawy. Ciekawostką podczas rajdu było zwiedzanie byłej starej bazy wojsk radzieckich. Wycieczka udała się lecz nie obyło się bez przykrych niespodzianek, które stały się dla wszystkich przestrogą, że do rowerowej wycieczki należy się solidnie przygotować.