Start arrow Sport szkolny arrow Godzina fitnessu

Godzina fitnessu
Autorem jest: Małgorzata Kasprowicz

Zobacz prezentację z fitnessu

Dnia 21.05.2014r. z okazji VI Europejskiego Tygodnia Sportu odbyła się w naszym gimnazjum GODZINA FITNESSU. Z tej okazji zajęcia dydaktyczne zostały wstrzymane i wszyscy uczniowie, nauczyciele, dyrekcja i pracownicy administracji ćwiczyli wspólnie razem.

Cel był bardzo prosty. Integracja całego środowiska szkolnego oraz promocja zdrowego stylu życia. Po ćwiczeniach fizycznych, gdzie wzmacnialiśmy wszelkiego rodzaju mięśnie (czworogłowy uda, brzuchaty łydki, mięśnie brzucha itp.), czekał zdrowy posiłek w postaci: owoców, warzyw i wody. Wszyscy po współnych ćwiczeniach i posiłku z uśmiechem wrócili na dalsze zajęcia. Impreza odbywać się będzie cyklicznie w naszym gimnazjum i już serdecznie zapraszam.