Start arrow Sport szkolny arrow Inauguracja Roku Sportowego 2014/2015
poniedziałek, 25 czerwiec 2018

Inauguracja Roku Sportowego 2014/2015
Autorem jest: Małgorzata Kasprowicz

Dnia 23.09.2014 r. Z okazji Inauguracji Roku Sportowego 2014/2015, odbyły się w naszej szkole turnieje sportowe i zajęcia Fitness. Celem wszystkich zmagań sportowych było promowanie zdrowego stylu życia, wyrabiania poprawnych nawyków ruchowych oraz przygotowywały do rekreacji ruchowej. Uczniowie brali udział w Turnieju Tenisa Stołowego, gdzie I miejsce zajęła Sara Twardowska z IId, miejsce II zajął Cezary Chmielowiec z klasy IIe, a III miejsce zajął Damian Klimczak.

W turnieju Badmintona I miejsce zajął Adrian Zakaszewski z klasy III b, miejsce II zajął Cezary Krajewski z klasy IIIb a III miejsce Joanna Górnowicz z klasy IIIc. Natomiast w Turnieju Unihokeja I miejsce zajęła klasa- IIId, II miejsce- Id a III miejsce- IId. Na małej sali gimnastycznej odbyły się zajęcia Fitness, które okazały się świetną zabawą nie tylko dla dziewcząt, ale również dla chłopców. Łącznie w turniejach wzięło udział 116 uczniów.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział i zapraszamy na następne zmagania sportowe.

nauczyciele wychowania fizycznego