Start arrow Sport szkolny arrow Dofinansowanie dla Młodzieżowej Sekcji STR "Szprycha"
niedziela, 23 wrzesień 2018
 
Menu główne
Projekty
Smart Gimnazjalista
Życie szkoły
Sport szkolny
Konkursy
Wymiana młodzieży
Wolontariat
Organizacja
e-Dziennik
Prawo szkolne
Statut
Wymagania edukacyjne
Regulaminy
Projekty edukacyjne
Inne dokumenty
Organizacje szkolne
Regulamin RR
Skład RR
Konto bankowe RR
SU - publikacje
Dokumentacja SU
O szkole ...
Motto szkoły
Patron szkoły
Inne
Galeria
Kontakt
Dofinansowanie dla Młodzieżowej Sekcji STR "Szprycha"
Autorem jest: Wojtek Kleban   

Stowarzyszenie Turystyki Rowerowej "Szprycha" w Słupsku wspierając działania Młodzieżowej Sekcji STR "Szprycha" przy naszym gimnazjum umożliwiło pozyskanie dofinansowania na realizację rajdów rowerowych z konkursu grantowego Funduszu AKUMULATOR SPOŁECZNY, współfinansowanego przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej w ramach P FIO. Uczniowie z naszego gimnazjum będą mogli uczestniczyć w projekcie propagującym zdrowy styl życia, aktywne spędzanie wolnego czasu oraz poznawać historię ziemi słupskiej. Ważnym elementem będzie popularyzacja bezpiecznej jazdy, w tym posiadanie niezbędnego wyposażenia roweru poprawiającego widoczność na drodze. W rajdach rowerowych mogą uczestniczyć również rodzice uczniów.


W projekt realizować będą nauczyciele: Wojciech Kleban oraz Krzysztof Antonowicz, którzy będą też decydować o udziale uczniów z wybranych klas.

Dla uczniów biorących udział w pięciu rajdach rowerowych, które odbędą się do grudnia 2014 r. będą przewidziane gorące posiłki oraz gadżety rowerowe.

AKUMULATOR SPOŁECZNY to przyjazny, trwały i innowacyjny fundusz, mający na celu pobudzanie aktywności społecznej mieszkanek i mieszkańców Pomorza. Skierowany jest do grup nieformalnych i młodych organizacji pozarządowych z województwa pomorskiego, działających na rzecz dobra wspólnego.

< Poprzedni   Następny >
Nowości
Popularne
© 2006 by Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 4
im. Orła Białego w Słupsku


Projekt pn."Smart Gimnazjalista, czyli zajęcia rozwijająco-doskonalące dla uczniów szkół gimnazjalnych"