Start arrow Sport szkolny arrow Koło Biegowe
poniedziałek, 24 wrzesień 2018
 
Menu główne
Projekty
Smart Gimnazjalista
Życie szkoły
Sport szkolny
Konkursy
Wymiana młodzieży
Wolontariat
Organizacja
e-Dziennik
Prawo szkolne
Statut
Wymagania edukacyjne
Regulaminy
Projekty edukacyjne
Inne dokumenty
Organizacje szkolne
Regulamin RR
Skład RR
Konto bankowe RR
SU - publikacje
Dokumentacja SU
O szkole ...
Motto szkoły
Patron szkoły
Inne
Galeria
Kontakt
Koło Biegowe
Autorem jest: Małgorzata Kasprowicz   

Dnia 04.10.2014r. Nasze Koło Biegowe wzięło udział w pierwszych zawodach biegowych: CROSS Leśny pamięci Czesława Niemena 6,4 km w Lasku Północnym. Nasze uczennice pomagały w zorganizowaniu biegu Towarzystwu Osób Pozytywnie Aktywnych „Stopa” Słupsk.

Na razie gimnazjum w składzie:

  • Paulina Cekała,
  • Eliza Kępa,
  • Karolina Strzębowicz z klasy IIIa i
  • Ania Janakowska,
  • Iga Lao z klasy IIIc
jako wolontariuszki, ale pani Kasprowicz dała świetny przykład i wzięła udział w biegu. Wstydu nie było, ponieważ na 73 osoby startujące zajęła 22 miejsce, a wśród kobiet była pierwsza i przy tej okazji wygrała dla szkoły płytę i książkę poświęconą twórczości Czesława Niemena.

Przy pięknej i słonecznej pogodzie, miło, zdrowo i aktywnie spędziłyśmy wolny czas, promując nasze koło. Następne zawody biegowe już 19 października II Charytatywny Bieg dla Zwierząt na którym nas nie zabraknie.

< Poprzedni   Następny >
Nowości
Popularne
© 2006 by Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 4
im. Orła Białego w Słupsku


Projekt pn."Smart Gimnazjalista, czyli zajęcia rozwijająco-doskonalące dla uczniów szkół gimnazjalnych"