Start arrow Sport szkolny arrow Koło Biegowe
poniedziałek, 25 czerwiec 2018

Koło Biegowe
Autorem jest: Małgorzata Kasprowicz

Dnia 04.10.2014r. Nasze Koło Biegowe wzięło udział w pierwszych zawodach biegowych: CROSS Leśny pamięci Czesława Niemena 6,4 km w Lasku Północnym. Nasze uczennice pomagały w zorganizowaniu biegu Towarzystwu Osób Pozytywnie Aktywnych „Stopa” Słupsk.

Na razie gimnazjum w składzie:

• Paulina Cekała,
  • Eliza Kępa,
  • Karolina Strzębowicz z klasy IIIa i
  • Ania Janakowska,
  • Iga Lao z klasy IIIc
jako wolontariuszki, ale pani Kasprowicz dała świetny przykład i wzięła udział w biegu. Wstydu nie było, ponieważ na 73 osoby startujące zajęła 22 miejsce, a wśród kobiet była pierwsza i przy tej okazji wygrała dla szkoły płytę i książkę poświęconą twórczości Czesława Niemena.

Przy pięknej i słonecznej pogodzie, miło, zdrowo i aktywnie spędziłyśmy wolny czas, promując nasze koło. Następne zawody biegowe już 19 października II Charytatywny Bieg dla Zwierząt na którym nas nie zabraknie.