Start arrow Sport szkolny arrow Uczniowie na rowery

Trasa: 26 km

Przebieg trasy: TRASA

Termin: 15.10.2014 r.

Uczniowie z klasy Id i IIc oraz Młodzieżowa Sekcji STR „Szprycha” rozpoczęli realizację rajdów rowerowych z konkursu grantowego Funduszu AKUMULATOR SPOŁECZNY, współfinansowanego przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej w ramach P FIO.

Pierwszy z pięciu rajdów rowerowych odbył się 15 października. Grupa pięćdziesięciu rowerzystów wraz nauczycielami przyjechała rowerami do Doliny Charlotty. Dopisała nam pogoda, a sama przyroda przywitała nas wszystkimi kolorami jesieni. Nikt nie mógł być głodny, dla uczestników był przygotowany gorący posiłek. Ważnym elementem rajdu było bezpieczeństwo na drodze, stąd też zwracaliśmy uwagę na bezpieczną jazdę. Uczniowie usłyszeli również wiele ciekawostek na temat malowniczej doliny.