Start arrow Sport szkolny arrow Otwarte Mistrzostwa Europy IMAFE w Sztukach Walki. BRĄZ DLA NAUCZYCIELA WYCHOWANIA FIZYCZNEGO
poniedziałek, 25 czerwiec 2018

Autorem jest: Łukasz Mucha

W dniach 18-19 października w miejscowości Nowe koło Grudziądza odbyły się Otwarte Mistrzostwa Europy IMAFE w Sztukach Walki. W zawodach, oprócz przedstawicieli: Szwecji, Belgii, Rumunii, Niemiec, Holandii wzięli udział reprezentanci Słupskiego klubu Karate Ju Jitsu "SPARTANS".
Wojownicy Słupskiego Klubu w drodze wcześniejszych eliminacji, zostali powołani do kadry Narodowej Polski IMAF. Udział Słupszczan okazał się dużym sukcesem. Swój ogromny wkład jako trener oraz zawodnik miał Łukasz Mucha nauczyciel wychowania fizycznego. W kategorii Sport Kenjutsu team III-miejsce - brązowy medal, oraz Mixed Ju Jutsu team IV czwarte miejsce.

Celem OME IMAFE 2014 jest współzawodnictwo sportowe na arenie międzynarodowej, wyłonienie najlepszych zawodników IMAFE, a także popularyzacja sportów i sztuk walki, promocja Polski i regionu.