Start arrow Sport szkolny arrow II charytatywny bieg dla zwierząt
niedziela, 23 wrzesień 2018

II charytatywny bieg dla zwierząt
Autorem jest: Małgorzata Kasprowicz

Dnia 19.10.2014r. na stadionie 650 lecia odbył się II CHARYTATYWNY BIEG DLA ZWIERZĄT, w którym nasze gimnazjum wzięło udział. Były do wyboru dwa dystanse: 800m i 7km. Nasze gimnazjum reprezentowały w składzie:

• Paulina Cekała- IIIa
  • Eliza Kępa- IIIa
  • Iga Lao- IIIc
  • Marta Szocik- IIIc
  • Anna Janakowska- IIIc
  • Małgorzata Kasprowicz

Uczennice pobiegły na dystansie 800m, a pani na dystansie 7km. Bieg na 800m był rekreacyjny dla wszystkich miłośników aktywnego spędzania czasu wolnego, przybyło mnóstwo rodzin wraz z dziećmi i nasza pani Asia Dzadz sekretarz szkoły wraz z rodziną.

Dystans 7km dla tych co chcieli się troch pościgać, czyli coś dla mnie. na 115 osób byłam 17, a z kobiet 2. Miłą niespodzianką na koniec biegu było losowanie wśród wszystkich uczestników biegu różnych nagród. Naszym uczennicom udało się wylosować (Idze- koszulkę, Marcie - rękawiczki, Elizie wejściówkę na kręgle i Paulinie- wejściówkę na zumbę). Impreza udana, pogoda wyśmienita i zabawa przednia. Będziemy na pewno za rok, a dziewczynom dziękuję za udział w zawodach.