Start arrow Sport szkolny arrow Nature House
niedziela, 23 wrzesień 2018

Nature House
Autorem jest: Małgorzata Kasprowicz

Dnia 04.12.2014r. odbyło się spotkanie dziewcząt I klas z panią dietetyk mgr inż. Emilią Gołębiowską z Centrum Natur House w Słupsku. Pani dietetyk przekazywała ważne informację odnośnie zdrowych nawyków żywieniowych, zbilansowanej diety, planu żywieniowego, jak i również jak poradzić sobie z nadwagą i nadmierną otyłością. Dziewczęta na koniec spotkania otrzymały zaproszenia do Centrum na indywidualne porady dietetyczne.

Pamiętajcie, że jedzenie wpływa nie tylko na masę ciała, ale przede wszystkim na Wasze samopoczucie fizyczne i psychiczne. Wszystko co dostarczacie do swojego organizmu ma wpływ na jego kondycję.

Małgorzata Kasprowicz