Start arrow Sport szkolny arrow Prelekcja na temat bezpieczeństwa rowerzysty w ruchu drogowym
niedziela, 23 wrzesień 2018

Prelekcja na temat bezpieczeństwa rowerzysty w ruchu drogowym
Nadesłał Wojciech Kleban

W grudniu uczniowie z naszego gimnazjum uczestniczyli w prelekcji, którą przeprowadził Policjant z Wydziału Ruchu Drogowego w Słupsku. Dotyczyła ona bezpieczeństwa rowerzystów podczas poruszania się po drodze. Było to również podsumowanie pięciu rajdów rowerowych, których zadaniem między innymi było zwrócenie uwagi uczniów na przepisy ruchu drogowego.

Na zakończenie czekała miła niespodzianka – gadżety rowerowe poprawiające widoczność rowerzystów na drodze, które zostały wręczone uczniom.

Projekt dofinansowany w ramach Funduszu Akumulator Społeczny realizowanego poprzez zadanie „Pomorski aktywator społeczny - małe inicjatywy duże zmiany” finansowanego w ramach Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich 2014.