Start arrow Sport szkolny arrow Mikołajkowy Rajd Rowerowy ze Szprych± do Swołowa
niedziela, 23 wrzesień 2018

Mikołajkowy Rajd Rowerowy ze Szprych± do Swołowa
Autorem jest: Wojciech Kleban

Trasa: 30 km

Przebieg trasy: TRASA

Termin: 6.12.2014 r.

W Mikołajki uczniowie z naszego gimnazjum wraz z rowerzystami z STR Szprycha wzięli udział rajdzie rowerowym, który różnił się od dotychczasowych. Zadaniem uczestników było przebranie się w strój ¶w. Mikołaja. Tak kolorowy przejazd przez miasto oraz liczne miejscowo¶ci wzbudził duże zainteresowanie przechodniów. Najbardziej cieszyły się napotkane dzieci, które były witane przez rowerzystów słodyczami.

W Swołowie uczestniczyli¶my w warsztatach zielarskich, podczas których wykonali¶my zapachowe ¶wiece oraz mydełka. Po trudach zajęć na uczestników czekał uroczysty obiad oraz mikołajkowe prezenty. To już ostatni rajd w tym roku i dużym zaciekawieniem czekamy na nowy sezon rajdów rowerowych, który rozpoczniemy w marcu 2015 r.

Projekt dofinansowany w ramach Funduszu Akumulator Społeczny realizowanego poprzez zadanie „Pomorski aktywator społeczny - małe inicjatywy duże zmiany” finansowanego w ramach Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich 2014.

Nowo¶ci