Start arrow Sport szkolny arrow Konkurs Skoku Wzwyż o Puchar Dyrektora Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 4
poniedziałek, 25 czerwiec 2018

Autorem jest: Łukasz Mucha

W dniu 21.02.2015r w naszym Gimnazjum odbył się trzeci Konkurs Skoku Wzwyż o Puchar Dyrektora Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 w ramach XIV Edycji Grand Prix Słupska w Skoku Wzwyż. Bardzo dobrze zaprezentowali się nasi uczniowie a oto wyniki:

Wśród dziewcząt Joanna Sienkiewicz zajęła 3 miejsce, Aleksandra Barabasz 4 miejsce, Wiktoria Olszewska 6 miejsce, równie dobrze zaprezentowały się pozostałe dziewczęta uzyskując życiowe rezultaty.