Start arrow Sport szkolny arrow Konkurs Skoku Wzwyż o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 5
poniedziałek, 24 wrzesień 2018

Konkurs Skoku Wzwyż o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 5
Autorem jest: Łukasz Mucha

W dniu 28-02-2015r. w Gimnazjum nr 5 odbył się czwarty Konkurs Skoku Wzwyż o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 5 w ramach XIV Edycji Grand Prix Słupska w Skoku Wzwyż.
Bardzo dobrze zaprezentowali się nasi uczniowie a oto wyniki:

Wśród dziewcząt Joanna Sienkiewicz zajęła 3 miejsce, Aleksandra Barabasz 5 miejsce, Paulina Suchomska wraz z Kornelią Bekier były ósme, również dobrze zaprezentowały się pozostałe dziewczęta uzyskując swoje życiowe rezultaty.
Wśród chłopców Filip Bekier zajął 2 miejsce, Mateusz Pacek 3 miejsce, Kamil Krawczyk 5 miejsce, Mateusz Borkowski 5miejsce, Damian Bronicki 7 miejsce.

Dodajmy, iż miejsca od 1 do 8 są punktowane. Dzięki postawie naszych zawodników Gimnazjum nr 4 uzyskało łącznie 34 punkty i zajęło 1 miejsce w klasyfikacji drużynowej deklasując rywali. Serdecznie gratulujemy.

Finałowy Konkurs XIV Edycji Grand Prix Słupska w Skoku Wzwyż odbędzie się 22-03-2015 roku w naszym gimnazjum, serdecznie zapraszamy do kibicowania naszym skoczkom którzy mają ogromną szansę wygrać te zmagania.