Start arrow Sport szkolny arrow Bieg z okazji Dnia Kobiet
poniedziałek, 24 wrzesień 2018
 
Menu główne
Projekty
Smart Gimnazjalista
Życie szkoły
Sport szkolny
Konkursy
Wymiana młodzieży
Wolontariat
Organizacja
e-Dziennik
Prawo szkolne
Statut
Wymagania edukacyjne
Regulaminy
Projekty edukacyjne
Inne dokumenty
Organizacje szkolne
Regulamin RR
Skład RR
Konto bankowe RR
SU - publikacje
Dokumentacja SU
O szkole ...
Motto szkoły
Patron szkoły
Inne
Galeria
Kontakt
Bieg z okazji Dnia Kobiet
Nadesłał Małgorzata Kasprowicz   

Dnia 8 Marca odbył się bieg z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet organizowany przez Towarzystwo Osób Pozytywnie Aktywnych STOPA w którym wzięło udział 85 osób. Dystans wynosił 5 km dwie pętle po 2,5 km w Parku Kultury i Wypoczynku. Aura wyjątkowo dopisała była piękna słoneczna pogoda oraz stosunkowo wysoka temperatura jak na tę porę roku. Wiosenne słońce i ciepły wiatr zachęcały w niedzielę do wyjścia z domu.

W tym wyjątkowym dniu osiemnaste urodziny obchodziła jedna z uczestniczek biegu Olga Walusiak. Z tej okazji był specjalny tort oraz hucznie zaśpiewane Sto Lat. W biegu wzięły udział dwie uczennice z naszej szkoły: Paulina Cekała i Eliza Kępa pod opieka Pani Małgorzaty Kasprowicz.
W tym wyjątkowym dniu biegło się bardzo dobrze obecni tam ludzie i przechodnie głośno kibicowali i dopingowali wszystkich uczestników biegu. Po przebiegniętym dystansie każda kobieta dostała różę. Paulina Cekała zajęła 83 miejsce, a Eliza Kępa 61. W biegu pomagały też uczennica z klasy IIIa Karolina Strzembowicz oraz uczennice z klasy IIIc: Zuzanna Margas, Anna Janakowska, Asia Górnowisz, Natalia Kowalewska. Pierwszy marcowy bieg można uznać za bardzo udany.

< Poprzedni   Następny >
Nowości
Popularne
© 2006 by Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 4
im. Orła Białego w Słupsku


Projekt pn."Smart Gimnazjalista, czyli zajęcia rozwijająco-doskonalące dla uczniów szkół gimnazjalnych"