Start arrow Sport szkolny arrow I Bieg Wiosenny. Biegamy z Ekonomikiem
poniedziałek, 25 czerwiec 2018

I Bieg Wiosenny. Biegamy z Ekonomikiem
Autorem jest: Małgorzata Kasprowicz

22 Marca na Stadionie 650- lecia odbył się I Bieg z Ekonomikiem ścieżkami lasku północnego. Długość trasy wynosiła 5km. Wyzwanie to podjęło 214 śmiałków, którzy postanowili się zmierzyć z chłodem oraz własną kondycją. Wszyscy wystartowali chwilę po godzinie 12:00. Jako pierwszy na mecie pojawił się Błażej Król. Z naszej szkoły w biegu wzięły udział: Paulina Cekała, Eliza Kępa, Weronika Zieleniewicz, Agata Rybak, Patrycja Jopek, Iga Lao, Lidia Jurkowska. Wielkim sukcesem było pierwsze miejsce Weroniki Zieleniewicz w kategorii uczennic. Eliza Kępa zajęła miejsce piąte, Paulina Cekała czternaste, a reszta dziewcząt kolejne miejsca. Na pamiątkę każdy uczestnik dostał piękny medal oraz koszulkę. Pani dyrektor Renata Draszanowska zapowiedziała drugą edycję biegu. Pierwszy Bieg z Ekonomikiem to wielki sukces Weroniki Zieleniewicz, a także innych uczestniczek.

Serdecznie gratulujemy