Start arrow Sport szkolny arrow Szybki kilos
niedziela, 23 wrzesień 2018

Szybki kilos
Autorem jest: Kowalewska Natalia, Margas Zuzanna

Dnia 23 maja na Stadionie 650-lecia w Słupsku odbyły się zawody biegowe pn. "SZYBKI KILOS", których organizatorem było Słupskie Towarzystwo Osób Pozytywnie Aktywnych "STOPA".

W biegu o dystansie 1km wzięło udział 10 uczennic z naszej szkoły: Magda Mięczewska (kl.3D), Monika Borowska (kl.3D), Marta Hanc (kl.3C), Agata Rybak (kl.3C), Iga Lao (kl.3C), Marta Szocik (kl.3C), Joanna Górnowicz (kl.3C), Patrycja Jopek (kl.3C), Lidia Jurkowska (kl.3C) oraz Anna Janakowska (kl.3C) wraz z nauczycielką wychowania fizycznego - Panią Małgorzatą Kasprowicz.

Najlepszymi biegaczkami z naszej szkoły okazały się:

• Joanna Górnowicz – na metę przybiegła w czasie 4,23 min
  • Marta Szocik - na metę przybiegła w czasie 4,25 min
  • Magda Mięczewska - na metę przybiegła w czasie 4,34 min

Pani Małgorzata Kasprowicz uzyskała czas 4,05 min. - Gratulujemy!!!

Na każdego uczestnika, który przebiegł 2,5 okrążenia czekał dyplom i poczęstunek. Bieg trwał w godzinach 10:30 - 11:30. Wystartowały 4 grupy. Najmłodsza uczestniczka miała 5 lat. Jedna z uczestniczek – Agata – właśnie tego dnia ukończyła 18 lat i z tej okazji wszyscy zawodnicy zaśpiewali jej „Sto lat!” i otrzymała urodzinowy tort.