Start arrow Start
poniedziałek, 23 październik 2017
 
Menu główne
Projekty
Smart Gimnazjalista
Życie szkoły
Sport szkolny
Konkursy
Wymiana młodzieży
Wolontariat
Organizacja
Terminarz
e-Dziennik
Prawo szkolne
Wymagania edukacyjne
Regulaminy
Inne dokumenty
Organizacje szkolne
Regulamin RR
Skład RR
Konto bankowe RR
SU - publikacje
Dokumentacja SU
O szkole ...
Motto szkoły
Patron szkoły
Inne
Galeria
Kontakt
Logowanie
Witaj!
Login

Hasło

Zapamiętaj mnie
Nie pamiętasz hasła?
Żegnaj
Losowy obraz
Świąteczna Zbiórka Żywności
Autorem jest: Dominika Strzała   

W dniach 04, 05, 06.12.2015r. nasi wolontariusze po raz kolejny włączyli się w akcję zbierania żywności dla Banku Żywności. Uczniowie z uśmiechem na twarzy zachęcali klientów Netto przy ul. Banacha i przy ul. Małcużyńskiego do włączania się w tę dobroczynną akcję. Zebrana żywność została przekazana Bankowi

Za poświęcony czas i energię serdecznie dziękujemy!

Wspieraj fundusz Rady Rodziców - za DARMO!
Autorem jest: Marzena Śmigielska   

"Jeśli robisz zakupy przez internet i jesteś przyjacielem Gimnazjum nr 4 w Słupsku to przyłącz się do naszej akcji i pomóż nam zdobyć pieniądze na potrzeby dzieci. Ciebie to nic nie kosztuje, a nas przybliży do funkcjonowania w szkole nowocześnie wyposażonej, wychodzącej naprzeciw młodzieży pokolenia IT."

Dyrektor szkoły mgr Marzena Śmigielska


Czy wiesz, że Gimnazjum nr 4 może otrzymać od Ciebie darowiznę za każdym razem, gdy kupujesz coś w internecie? I to zupełnie za darmo! Sklep, w którym zrobisz zakupy, przekaże część ich wartości na nasze konto.

Jedyne, co trzeba zrobić to:

  1. Wejść na https://fanimani.pl/gimnazjum-z-oddzialami-integracyjnymi-nr-4-im-orla-bialego/
    i kliknąć "Wspieram za darmo"
  2. Wybrać sklep, w którym chcesz zrobić zakupy.
  3. Zrobić zakupy tak jak zawsze - Gimnazjum nr 4 otrzyma część wartości Twoich zakupów. To naprawdę proste!

Korzystanie z serwisu fanimani.pl jest całkowicie bezpłatne, zatem możesz śmiało korzystać z niego podczas każdych zakupów w internecie i wspierać ważne cele.

Dziękujemy za Twoje wsparcie


Jeśli możesz porozsyłaj ten link https://fanimani.pl/gimnazjum-z-oddzialami-integracyjnymi-nr-4-im-orla-bialego/ do wszystkich swoich znajomych

Konkurs NBP
Autorem jest: Administrator   

09. grudnia podczas uroczystości w siedzibie Narodowego Banku Polskiego w Warszawie ogłoszone zostały wyniki XIV edycji Konkursu na pracę pisemną. Uczestnicy musieli wykazać się wiedzą z zakresu ekonomii, umiejętnością planowania własnego biznesu, a także udowodnić, że proponowana inwestycja przyniesie korzyści lokalnej społeczności. Konrad Sowicz z klasy 2b odebrał nagrodę za zajęcie III miejsca.

Serdeczne gratulacje i życzenia kolejnych sukcesów!

Mikołajki w szkole
Autorem jest: Adrian Borysewicz   

Mikołajki to szczególny dzień w roku, w którym obdarowujemy się upominkami. Nasze gimnazjum odwiedził św. Mikołaj wraz ze swoimi Śnieżynkami. Zgodnie z tradycją każdy grzeczny uczeń naszej szkoły został obdarowany słodkim upominkiem. Wszystkim dopisywał dobry humor i towarzyszył świąteczny nastrój.

Mikołajkowe czytanie literatury
Autorem jest: Joanna Kierul-Cieślak   

7 grudnia 2015 r. w naszej szkole odbyła się pierwsza edycja MIKOŁAJKOWEGO CZYTANIA LITERATURY w ramach akcji Cała Polska czyta dzieciom. Tym razem słuchaczami były nieco starsze dzieci, mianowicie uczniowie klas pierwszych, którzy mieli okazję przeżyć przygody związane z przygotowaniami do Świąt Bożego Narodzenia wraz z Mikołajkiem. Fragmenty „Nowych przygód Mikołajka” czytali w mikołajkowych czapkach uczniowie klasy IIb( Sandra Grybisz, Dominik Gołembowski, Julita Czerwińska, Martyna Zakonek), którzy świetnie wcielili się w swoje role. Imprezie towarzyszyły dźwięki znanych i lubianych kolęd bożonarodzeniowych.

Akcja miała na celu zachęcenie uczniów do czytania, uświadomienie jak ogromne znaczenie dla rozwoju emocjonalnego, kreatywnego oraz rozwoju wyobraźni ma czytanie.

Legalna Kultura
Autorem jest: Joanna Kierul-Cieślak   

25 listopada 2015 r. uczniowie naszego gimnazjum pod opieka pani Hani Czudowicz mieli okazję uczestniczyć w seminarium – LEGALNA KULTURA w edukacji medialnej i audiowizualnej, które zostało zorganizowane przez Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Słupsku we współpracy z warszawską Fundacją LEGALNA KULTURA. Seminarium miało miejsce w auli II Liceum Ogólnokształcącego w Słupsku. Dotyczyło ono wprowadzania w szkołach elementów edukacji medialnej i audiowizualnej, korzystania z legalnych źródeł kultury w sieci oraz poszanowania praw autorskich. Spotkanie prowadzili: Marcin Kotyła z Fundacji Legalna Kultura, mecenas Albert Stawiszyński – specjalista ds. prawa autorskiego.

Uczniowie mieli okazję zapoznać się ze znakami graficznymi, które informują o licencji danego źródła, mogli także uzyskać odpowiedzi na nurtujące ich pytania dotyczące legalności w Internecie. Ciekawe historie i przykłady z życia sprawiły, że młodzież z zainteresowaniem słuchała prowadzących, a potem żywo uczestniczyła w dyskusji.

Wodne Mikołajki
Autorem jest: Anetta Rybak   

W ramach realizacji zadania wf dla dziewcząt zorganizowaliśmy na basenie OSiR Wodne Mikołajki. Zajęcia aqua aerobiku prowadziła nauczycielka wychowania fizycznego, która z dziewczętami raz w tygodniu prowadzi zajęcia z pływania. Zajęcia wzmacniające przy muzyce z użyciem dodatkowych przyrządów, czyli "makaronów" były dla dziewcząt bardzo atrakcyjne. Tego rodzaju ćwiczenia pokazują jak ciekawie i zdrowo można spędzać czas wolny ,a także urozmaicają lekcje wychowania fizycznego. Cykl aerobiku na basenie jest prowadzony we wszystkich klasach pierwszych, które mają regularnie lekcje pływania.

<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 137 - 153 z 789
W skrócie


© 2006 by Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 4
im. Orła Białego w Słupsku


Projekt pn."Smart Gimnazjalista, czyli zajęcia rozwijająco-doskonalące dla uczniów szkół gimnazjalnych"