Start arrow Start
niedziela, 25 luty 2018
 
Menu główne
Projekty
Smart Gimnazjalista
Życie szkoły
Sport szkolny
Konkursy
Wymiana młodzieży
Wolontariat
Organizacja
e-Dziennik
Prawo szkolne
Statut
Wymagania edukacyjne
Regulaminy
Projekty edukacyjne
Inne dokumenty
Organizacje szkolne
Regulamin RR
Skład RR
Konto bankowe RR
SU - publikacje
Dokumentacja SU
O szkole ...
Motto szkoły
Patron szkoły
Inne
Galeria
Kontakt
Logowanie
Witaj!
Login

Hasło

Zapamiętaj mnie
Nie pamiętasz hasła?
Żegnaj
Losowy obraz
Drugi konkurs skoku wzwyż
Autorem jest: Łukasz Mucha   

W dniu 09.01.2016 w naszym gimnazjum odbył się drugi konkurs skoku wzwyż XV Edycji Grand Prix Słupska o Puchar Dyrektora Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 4. Nasi skoczkowie spisali się rewelacyjnie i wygrali cały konkurs a oto wyniki indywidulne: wśród dziewcząt Joanna Sienkiewicz zajęła trzecie miejsce, Kornelia Bekier czwarte miejsce a Dominika Zielińska była siódma. Przypominam, że w konkursie punktują zawodnicy z pierwszej ósemki. Chłopcy spisali się jeszcze lepiej: Filip Bekier zajął pierwsze miejsce, Mikołaj Flis zajął trzecie miejsce a Mateusz Borkowski był czwarty.

Serdecznie gratulujemy.

Na lodowisku
Autorem jest: Piotr Sikorski   

Zima dała o sobie znać. Styczniowa aura sprzyja, więc korzystając z zaproszenia Urzędu Miasta gimnazjaliści (i nie tylko) bawią się na lodowisku w sąsiedztwie słupskiego ratusza. Wykazują się nie lada umiejętnościami jazdy na lodzie, a chwilami nawet tańca :) Mniej wtajemniczonym pomaga tajemniczy pingwinek...

Zapraszamy do galerii!

Szanowni Państwo,
Autorem jest: Administrator   

w imieniu Rzecznika Praw Dziecka Marka Michalaka przekazuję link do listu w związku ze zbliżającymi się feriami zimowymi.

Rzecznik Praw Dziecka będzie wdzięczny za jego upowszechnienie wśród uczniów Państwa Szkoły i na stronie internetowej.

List dostępny jest pod linkiem: LIST

Z wyrazami szacunku,
Dział Komunikacji Społecznej

LOP w ROLNICZAKU
Autorem jest: Joanna Sikorska   

Uczniowie klasy 3a pod opieką Joanny Sikorskiej oraz szkolne koło Ligi Ochrony Przyrody Zespołu Szkół Agrotechnicznych w Słupsku uczestniczyli w spotkaniu poświęconym odnawialnym i nieodnawialnym źródłom energii. Grupa młodzieży pod kierunkiem Marii Perz, nauczycielki biologii, przedstawiła montaż słowno-muzyczny o miejscu i roli człowieka w świecie przyrody oraz prezentację o źródłach energii. Zainicjowana w ten sposób współpraca miłośników przyrody z Gimnazjum nr 4 i słupskiego Rolniczaka będzie kontynuowana.

Życzenia świąteczne
Autorem jest: Beata Moćko   

Z okazji świąt Bożego Narodzenia składamy, słowami nagrodzonych uczniów, życzenia pięknych chwil w rodzinnym gronie.

I miejsce:


II miejsce:


III miejsce:

Grudzień 70
Autorem jest: Adrian Borysewicz   

W 45 rocznicę wydarzeń grudniowych 1970 roku w świetlicy szkolnej odbył się projekt marszałkowski pt. „Młodzi detektywi na tropie, czyli lokalne badania nad pamięcią ludzką. Historia pisana przez życie.” Został on przeprowadzony przez uczennice klasy IIe Martynę Judę, Aleksandrę Nowicką oraz Katarzynę Koniuk. Naszym specjalnym gościem był Pan Edward Müller polityk, działacz związkowy, opozycjonista w okresie PRL-u, członek NSZZ Solidarność, oraz poseł na sejm X i I kadencji. Po przedstawieniu prezentacji opowiedział multimedialnej pt. „Grudzień 70” Pan Edward opowiedział swoje przeżycia związane z tamtymi wydarzeniami, a także wspominał o swojej działalności w Solidarności.

Góra grosza
Autorem jest: Adrian Borysewicz   

Jak co roku nasza szkoła włącza się w akację "Góra grosza". Celem akcji jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom dla domów dziecka i rodzin zastępczych.
Zbiórka została przeprowadzona w dniach 23.11.2015 – 04.12.2015r. Nad sprawnym przeprowadzeniem akcji czuwali członkowie Samorządu Uczniowskiego.
Z dnia na dzień „góra grosza” się powiększała. Ostatecznie łączna waga zebranych monet dotarła do 15 kilogramów, natomiast kwota zebranych funduszy wyniosła 241,35zł.

Podstawowym celem akcji jest uświadomienie dzieciom, że najmniejsze monety zebrane w tak dużej liczbie mogą stworzyć ogromny fundusz, dzięki któremu udzielona zostanie istotna pomoc bardzo wielu dzieciom, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej.

Za zaangażowanie uczniów, wychowawców klas i wszystkich nauczycieli serdecznie dziękujemy.

<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 137 - 153 z 799
W skrócie© 2006 by Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 4
im. Orła Białego w Słupsku


Projekt pn."Smart Gimnazjalista, czyli zajęcia rozwijająco-doskonalące dla uczniów szkół gimnazjalnych"