Start arrow Start
poniedziałek, 23 październik 2017
 
Menu główne
Projekty
Smart Gimnazjalista
Życie szkoły
Sport szkolny
Konkursy
Wymiana młodzieży
Wolontariat
Organizacja
Terminarz
e-Dziennik
Prawo szkolne
Wymagania edukacyjne
Regulaminy
Inne dokumenty
Organizacje szkolne
Regulamin RR
Skład RR
Konto bankowe RR
SU - publikacje
Dokumentacja SU
O szkole ...
Motto szkoły
Patron szkoły
Inne
Galeria
Kontakt
Logowanie
Witaj!
Login

Hasło

Zapamiętaj mnie
Nie pamiętasz hasła?
Żegnaj
Losowy obraz
Półfinał Wojewódzki w Unihokeju dziewcząt
Autorem jest: Anetta Rybak   

2.11.2015r. dziewczęta z naszej szkoły reprezentowały miasto Słupsk na półfinałach wojewódzkich w unihokeju. Zawodniczki zaprezentowały się bardzo dobrze i zostawiły całe serce na parkiecie.

Zajęłyśmy III miejsce przegrywając tylko z Lipnicą 0-1, remisując z Jezierzycami 1-1 i wygrywając z Rychnowem 2-1. Dziewczęta w całym turnieju straciły najmniej bramek co jest zasługą bramkarki Gabrysi Pępko oraz waleczności obrony. Ogromnym zaangażowaniem wykazała się również reszta drużyny przepuszczając na przeciwniczki ciągły atak, niestety czasem brakowało trochę szczęścia. Serdecznie gratuluję i dziękuje dziewczynom za walkę!

Biegi sztafetowe
Autorem jest: Magorzata Kasprowicz   

Dnia 21.10.2015 r. w lasku Północnym odbyły się Biegi sztafetowe w ramach Słupskiej Olimpiady Młodzieży. Przy sprzyjającej pogodzie dziewczętom z naszego gimnazjum udało się wywalczyć III miejsce. Docenione za swój trud i wolę walki do końca, otrzymały po pięknym medalu i dyplomie dla szkoły.

Gimnazjum numer 4 reprezentowały

 • Patrycja Rozmiarek - IIIb
 • Anastazja Stec - Ib
 • Natalia Andrzejczuk - Ib
 • Dominika Zieliwska - Ic
 • Adrianna Szweda - IIc
 • Gabrysia Pacek - IIc
 • Julia Tomczak - IIc
 • Joanna Sienkiewicz - IId
 • Aleksandra Barabasz - IId
 • Kornelia Belnier - IId
 • Sandra Grybisz - IId
 • Weronika Olszewska - IIIc

Opiekunem zespołu była pani: Małgorzata Kasprowicz

Jak pozyskać dotację z programu ERASMUS+
Autorem jest: bar   

Jak pozyskać dotację z programu ERASMUS+

praktyczne warsztaty z pisania wniosków i tworzenia projektów dla szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych oraz przedszkoli

Już 2 lutego i 31 marca 2016 r. mijają najbliższe terminy składania wniosków z programu Erasmus + przez szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne, na dofinansowanie w ramach akcji "Mobilność edukacyjna", "Partnerstwa strategiczne" z sektora Edukacja szkolna oraz „Wymiany młodzieżowe” z sektora Młodzież.


Szczegółowe informacje dotyczące szkolenia znajdują się na stronie: www.szkolenia-erasmus.org.

Smutne oczy...
Autorem jest: Joanna Sikorska   

Październik był obchodzony jako miesiąc dobroci dla zwierząt. Młodzież naszego gimnazjum z zaangażowaniem odpowiedziała na prośbę o przynoszenie karmy dla zwierząt słupskiego schroniska. 04 listopada zebrane produkty zostały przekazane podopiecznym schroniska. Przy tej okazji grupa uczniów mogła odwiedzić psy, które wciąż czekają na adopcję. Dziękuję wszystkim za Wasz piękny odruch serca. Podziękowania kieruję także do członków Samorządu Uczniowskiego oraz ich Opiekunów za pomoc w realizacji akcji.

Co słychać w filmie?
Autorem jest: Joanna Kierul-Cieślak   

W dniach 29 – 30 października 2015 r. grupa młodzieży ze Szkolnego Klubu Filmowego pod opieką p. Joanny Kierul-Cieślak brała udział w warsztatach pod tytułem Co słychać w filmie? zorganizowanych przez Młodzieżowe Centrum Kultury w Słupsku.
Zajęcia poprowadzili – Marcin Dymiter (muzyk, improwizator, który od 2004 roku realizuje warsztaty koncentrujące się wokół fenomenu dźwięku) oraz Paweł Nowicki ( muzyk i producent). Celem zajęć było przybliżenie roli dźwięku w filmie.
Pierwsze spotkanie poświęcone było dźwiękowej historii kina. Pan Marcin wspólnie z młodzieżą badał, jak muzyka lub jej brak wpływa na odbiór i interpretację obrazu.

CZYTAJ CAŁOŚĆ...
Wyróżnienia z Doliny Słupi
Autorem jest: Joanna Sikorska   

Podczas Dni Otwartych Parku Krajobrazowego Dolina Słupi uczniowie klasy 1c uczestniczyli w warsztatach i pokazach. Zdobywali w ten sposób nowe doświadczenia i wiedzę. Pracownicy Parku zorganizowali również konkurs i miło mi poinformować, że Marta Litwin i Maja Woźniak zdobyły nagrody ufundowane przez Dyrekcję Parku.

Gratulacje!

"Pomagaj.my" zdobywa cenne doświadczenie
Autorem jest: Dominika Strzała   

29 października 2015r. odbyło się pierwsze z cyklu szkoleń dla wolontariuszy, którzy niedawno dołączyli do naszego szkolnego klubu “Pomagaj.my”. Brało w nim udział ponad 20 uczniów z klas pierwszych naszego gimnazjum. Szkolenie poprowadził wiceprezes Regionalnego Centrum Wolontariatu w Słupsku – Pan Maciej Kosiedowski.

Podczas warsztatów uczniowie musieli wykazać się kreatywnością i pomysłowością, a także doskonalili umiejętność pracy w grupie. Dowiedzieli się o wielu interesujących i przydatnych rzeczach związanych z pracą charytatywną, a także przedstawiali swoje pomysły na akcje, którymi nasz klub mógłby zająć się w przyszłości.

<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 154 - 170 z 789
W skrócie


© 2006 by Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 4
im. Orła Białego w Słupsku


Projekt pn."Smart Gimnazjalista, czyli zajęcia rozwijająco-doskonalące dla uczniów szkół gimnazjalnych"