Start arrow Start
niedziela, 24 czerwiec 2018
 
Menu główne
Projekty
Smart Gimnazjalista
Życie szkoły
Sport szkolny
Konkursy
Wymiana młodzieży
Wolontariat
Organizacja
e-Dziennik
Prawo szkolne
Statut
Wymagania edukacyjne
Regulaminy
Projekty edukacyjne
Inne dokumenty
Organizacje szkolne
Regulamin RR
Skład RR
Konto bankowe RR
SU - publikacje
Dokumentacja SU
O szkole ...
Motto szkoły
Patron szkoły
Inne
Galeria
Kontakt
Logowanie
Witaj!
Login

Hasło

Zapamiętaj mnie
Nie pamiętasz hasła?
Żegnaj
Losowy obraz
Sukcesy w Unihokeju!
Autorem jest: Anetta Rybak   

Nareszcie wygrana! 29.10 drużyna dziewcząt odniosła zwycięstwo w unihokeju w Słupskiej Olimpiadzie Młodzieży i tym samym awansowała do półfinałów wojewódzkich. Walka była zacięta do końca rozgrywek. W pierwszym dniu turnieju 28.10 dziewczyny pokonały Gimnazjum nr3 3-1, Gimnazjum nr5 1-0. W drugim dniu stoczyły bardzo trudny i zacięty pojedynek z Gimnazjum nr2 remisując 3-3. Po rozegraniu meczy innych drużyn okazało się, że ostatni mecz musiały wygrać 13 bramkami!

Na szczęście przeciwnik, czyli Gimnazjum Społeczne nie był wymagający i wygrały 15-0. Dzięki temu nasze unihokeistki lepszym stosunkiem bramek wygrały cały turniej. Zwycięstwo cieszy tym bardziej, że kilka lat z z rzędu dziewczęta zdobywały miejsca III i II. Wielkie gratulacje!

Skład drużyny:

Asia Sienkiewicz, Ola Barabasz, Gabrysia Pępko, Gabrysia Pacek, Martyna Zakonek, Ola Klimkowska, Natalia Andrzejczuk, Asia Książęk, Paulina Suchomska, Patrycja Rozmiarek.

Opiekun drużyny: Aneta Rybak

Drużyna chłopców również odniosła duży sukces zajmując II msc. Najpierw 23,27.10 pokonali w grupie Gimnazjum nr3 i nr6. 28.10 w półfinale chłopcy po bardzo trudnej i zaciętej walce zremisowali z Gimnazjum nr2 i po rzutach karnych przeszli do finału. Tam spotkali się z drużyną z Gimnazjum nr6, która pokonali w etapie grupowym. Niestety przegrali mecz o I msc. 3-4. Gratulacje dla chłopaków za walkę i zaangażowanie do ostatniej minuty.

Skład drużyny:

Mateusz Borkowski, Marek Rzelek, Maks Mejsner, Kacper Nowak, Piotr Kaczmarek, Mateusz Wypyszewski,Makary Woźniak, Michał Jankowski, Miczał Setera, Filip Przybyłowicz.

Opiekun drużyny: Aneta Rybak, Marek Zawadzki

EKO-logiczny uczeń
Autorem jest: Michał Derra   

Uczniowie naszej szkoły, pod opieką p. Michała Derra, zajęli 3 miejsce w konkursie EKO-logiczny uczeń. Gratulujemy zwycięzcom i zachęcamy do obejrzenia zwycięskiego filmu:

Organizator konkursu: Fundacja EduFun

Projekt współfinansowany ze środków Fundacji Banku Zachodniego WBK w ramach programu grantowego Bank Ambitnej Młodzieży

Dzień Edukacji Narodowej i Otrzęsiny
Autorem jest: Magdalena Rach   

Uczniowie klas pierwszych ubrani na galowo składają przyrzeczenia, inni życzenia wszystkim pracownikom szkoły. To takie momenty, kiedy tak naprawdę wiemy, że warto…warto wkładać trud w naukę i wychowanie, bo ile serca dajemy naszym uczniom, tyle serca do nas wraca.

Tradycją Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 jest uroczystość, w trakcie której uczniowie klas pierwszych w obecności Dyrekcji szkoły, Grona Pedagogicznego i swoich rodziców składają ślubowanie.

„My, uczniowie klasy pierwszej uroczyście ślubujemy w pełni wykorzystać czas przeznaczony na rzetelną pracę nad poszerzaniem wiedzy i umiejętności, dbać o honor szkoły i współtworzyć jej autorytet, okazywać szacunek nauczycielom, pracownikom szkoły oraz wszystkim ludziom, dbać o piękno mowy ojczystej …”

CZYTAJ CAŁOŚĆ...
Kiermasz zdrowej żywnosći
Autorem jest: Edyta Orłowicz   

Dnia 22.10.2015 r. w naszej szkole odbył się kiermasz zdrowej żywnosći.

Uczniowie klasy IIIb i szkolne koło kulinarne pod opieką pani Edyty Orłowicz przygotowali świeże kanapki, koktajle wielosmakowe, sałatki owocowe i warzywne oraz soki ze świeżych owoców i warzyw.

A jednak można SMACZNIE I ZDROWO!!!

Różowa wstążeczka
Autorem jest: Dominika Strzała   

W ramach programów edukacji prozdrowotnej I promocji zdrowia pod hasłem “Różowa wstążeczka” w naszym gimnazjum w dniu 16.10.2015r. odbyły się zajęcia z uczennicami klas trzecich. W programie profilaktycznym uczestniczyło 36 uczennic. Miał on celu zapoznanie z profilaktyką nowotworów złośliwych piersi, czynnikami ryzyka oraz z techniką samodzielnego badania piersi.

Zastosowano metodę audiowizualną – film pt. “Samobadanie piersi” oraz ćwiczenie z wykorzystaniem modelu silikonowego. W zajęciach uczestniczyły panie z Państwowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej z Sekcji Oświaty Zdrowotnej I Promocji Zdrowia.

Gala Sportów Walki im. Michała Godnicza oraz Puchar Polski Ju Jitsu Kata Parami 2015
Autorem jest: Łukasz Mucha   

Słupski Klub Karate Ju-Jitsu Spartans oraz Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 byli organizatorami Gali Sportów Walki im. Michała Godnicza, która połączona była z Pucharem Polski Ju-Jitsu kata parami. Zawody zostały przeprowadzone w hali Gimnazjum nr 4 w Słupsku, w której można było podziwiać różne style walk: kickboxing, karate, ju jitsu, sport kenjutsu. Rywalizowało ponad 100 zawodników i zawodniczek w różnych grupach wiekowych. Obecni byli przedstawiciele między innymi: Bydgoszczy, Inowrocławia, Konina, Wejherowa, Zielonej Góry, Łabiszyna, Szczecina, Torunia i Słupska. Wiele walk było zaciętych.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii

Zademonstrowano różne techniki. W zmaganiach wzięli udział również nasi uczniowie którzy zajęli czołowe lokaty w swych konkurencjach i tak: karate sanbon kumite dziewcząt 13-16 lat – 1 miejsce Sandra Grybisz, 2 miejsce Aleksandra Klimkowska. W konkurencji sport kenjutsu dziewcząt 13--16 lat – 2 miejsce Aleksandra Klimkowska, 3 miejsce Sandra Gribisz. W konkurencji Ipon Kumite dziewcząt 2 miejsce zajęła Sandra Grybisz a 3 miejsce zajęła Aleksandra Klimkowska. Karate sanbon kumite 14--17 lat 2 miejsce zajął Maksymilian Mucha, Serdecznie gratulujemy naszym reprezentantom którzy pokonywali bardziej utytułowanych zawodników to dobry prognostyk przed Mistrzostwami Polski. Szczególne gratulacje należą się Sandrze i Aleksandrze dla których były to pierwsze zawody tak wysokiej rangi. Na gali w Słupsku wśród gości obecni byli: Eugeniusz Sikora - prezydent Polskiej Akademii Ju-Jitsu, Piotr Witkowski - prezydent IMAF Polska.

<< Start < Poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 171 - 187 z 800
W skrócie© 2006 by Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 4
im. Orła Białego w Słupsku


Projekt pn."Smart Gimnazjalista, czyli zajęcia rozwijająco-doskonalące dla uczniów szkół gimnazjalnych"