Start arrow Start
sobota, 18 sierpień 2018
 
Menu główne
Projekty
Smart Gimnazjalista
Życie szkoły
Sport szkolny
Konkursy
Wymiana młodzieży
Wolontariat
Organizacja
e-Dziennik
Prawo szkolne
Statut
Wymagania edukacyjne
Regulaminy
Projekty edukacyjne
Inne dokumenty
Organizacje szkolne
Regulamin RR
Skład RR
Konto bankowe RR
SU - publikacje
Dokumentacja SU
O szkole ...
Motto szkoły
Patron szkoły
Inne
Galeria
Kontakt
Logowanie
Witaj!
Login

Hasło

Zapamiętaj mnie
Nie pamiętasz hasła?
Żegnaj
Losowy obraz
Ferie 2017 na sportowo w naszej szkole
Autorem jest: Marek Zawadzki   

17-01-2017 godz. 10:00 (wtorek)

Turniej rakietlona - (tenis stołowy + badminton)

18-01-2017 godz. 10:00 (środa)

Halowy turniej piłk nożnej dziewcząt i chłopców (drużyny 5 osobowe + do 5 rezerowoych)

20-01-2017 godz. 10:00 (piątek)

Feryjny festyn sportowy szkół podstawowych

23-27-01-2017 w godzinach 10:15 - 11:15

Zajęcia na pływalni

zgłoszenia z pływania przyjmują nauczyciele wf

Zapraszamy

Matematykiem Miesiąca Stycznia 2017r. została ...
Autorem jest: Joanna Kaszowska   

... kolejny raz

Katarzyna Gołojuch uczennica kl. 1c

zdobywając 20 punktów/20p.,

Oprócz zaszczytnego tytułu, Kasia otrzymuje nagrodę w postaci Immunitetu, pozwalającego na jednorazowe zwolnienie z odpowiedzi lub kartkówki.

Pozostali uczestnicy:

  1. Grzegorz Sałek kl. 2c - 17p./20p.
  2. Weronika Borucka kl. 1c - 16p./20p.

Wszystkim serdecznie gratuluję

W tym miesiącu tylko trzy osoby podjęły się matematycznego wyzwania, ale zachęcam wszystkich do zmierzenia się w potyczkach matematycznych!

Pamiętajcie, że liczy się wynik, po zsumowaniu wszystkich zdobytych punktów w konkursie, gdyż on wyłoni Matematycznego Orła Gimnazjum Nr 4.

Nauka pływania w słupskiej pływalni
Autorem jest: Marzena Śmigielska   

Chcesz aby Twoje dziecko nauczyło się pływać, ale w tygodniu ma wiele zajęć pozalekcyjnych? Ta oferta jest dla Ciebie. Zapisz swoją pociechę do szkółki pływackiej SOSiR! Najszybsze efekty nauki pływania zauważa się na zajęciach z trenerem. Instruktor obserwując każdy ruch na bieżąco koryguje błędy. Zwraca uwagę na technikę oddychania, a także uczy odpowiedniej koordynacji ruchów kończyn. Dlatego też zapraszamy Cię do skorzystania ze specjalnej oferty Słupskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji ważnej tylko w ferie.

CZYTAJ CAŁOŚĆ...
Wodny tor przeszkód ze słupskim WOPR
Autorem jest: Marzena Śmigielska   

W pierwszym tygodniu ferii zimowych, w słupskiej pływalni będzie można skorzystania z nowej atrakcji.
Każdy, kto będzie miał ochotę spróbuje pokonać - składający się z blisko 20 - metrów - tor przeszkód dostępny w godzinach od 8:00 do 14:45. Dzieci i młodzież zostaną objęci 80% zniżką od cen biletów.

więcej informacji: www.sosir.slupsk.pl

EDU-ARCTIC
Autorem jest: Piotr Sikorski   

Przystąpiliśmy do programu edukacyjnego EDU-ARCTIC. Zapraszam uczniów do zgłębiania wiedzy na temat Arktyki, środowiska naturalnego i zmian klimatu oraz badań prowadzonych na obszarach arktycznych. Już 12 stycznia będziemy uczestniczyć w lekcji on-line, transmitowanej z polskiej stacji badawczej w Arktyce. Chętni mogą się zapoznać z założeniami programu na stronie edu-arctic.eu

Szanowny Panie Prezydencie,
Autorem jest: Ilona Kulikowska   

jesteśmy grupą rodziców zrzeszonych na facebookowej grupie Inicjatywa Rodziców Zatrzymać Edukoszmar (https://www.facebook.com/ZatrzymacEdukoszmar) we wspólnej sprawie jaką jest powstrzymanie zapowiadanej przez rząd PiS reformy szkolnictwa.

Niestety, wiele spotkań i dyskusji w jakich bierzemy udział potwierdza nasze obawy na temat braku świadomości wśród rodziców o tym, co czeka ich dzieci po wejściu "reformy". Poziom wiedzy jest dramatycznie niski lub opiera się ogólnikach serwowanych przez MEN bazujących na sentymencie za systemem edukacji 8+4, który wielu z nas kojarzy się z beztroskim dzieciństwem i młodością lub na kłamstwach, które podważają osiągnięcia gimnazjów.

Ale wiemy też - obserwując reakcje jakie wywołują posty na naszej stronie - że jest wielu rodziców, którzy nie zgadzają się z proponowanymi zmianami, ale brakuje im miejsca, gdzie mogliby poczuć wsparcie.
W ostatnim czasie uaktywniło się wiele grup rodziców działających przeciw reformie. Inicjatywa Rodziców "Zatrzymać Edukoszmar" jest jedną z takich grup. Dodatkowo wszyscy podjęliśmy kroki aby zjednoczyć się i działać razem jako rodzice bez politycznych barw, zatroskanymi o przyszłość naszych dzieci.

W ostatnich dniach przygotowaliśmy wiele materiałów informacyjnych nt reformy. Ale nie mamy możliwości rozdystrybuować ich szerzej niż do naszych folowesów na FB czy szkół, do których uczęszczaj nasze dzieci.
Jesteśmy świadomi, że jedyną skuteczną drogą dotarcia do rodzica - również tego, który nie jest świadomy konsekwencji "reformy" - jest szkoła. To nauczycielowi swojego dziecka rodzic zaufa najszybciej. Dlatego prosimy o pomoc w dotarciu do rodziców za pośrednictwem szkół. Oferujemy kompleksowe informacje przygotowane w jasnej, klarownej formie ulotek, osobno dla każdego rocznika, które znajdują się pod poniższym linkiem:
http://edukoszmar.pl/ulotki-dla-rodzicow-co-powinniscie-wiedziec-o-zmianach-w-edukacji-waszych-dzieci/
Chcielibyśmy aby trafiły do dyrektorów szkół jako odpowiedź na plakaty MEN jakie mają za chwilę zawisnąć w szkołach propagując "reformę".

Będziemy zobowiązani za każde działanie, jakie wesprze nasze starania w dotarciu do rodziców. Jesteśmy zdeterminowani w zatrzymaniu tej reformy i gotowi do szerokiej współpracy.

Pozostajemy do dyspozycji - poniżej kontakt telefoniczny:

  • Andrzej Chmielewski (tel. 602 629 055)
  • Anna Kacmajor (tel. 604 950 089)
  • Ilona Kulikowska (tel. 601 28 76 18)

Z poważaniem
Ilona Kulikowska

Biblioteka moich marzeń - rozstrzygnięcie konkursu
Autorem jest: Marzena Śmigielska   

W dniu 5.12.2016 r. ogłosiliśmy w Naszej szkole regulamin konkursu "Biblioteka moich marzeń" organizowanego wraz z firmą AJ produkty ze Słupska. Konkurs przeznaczony był dla wszystkich klas naszego gimnazjum i miał na celu stworzenie projektu biblioteki szkolnej dowolna techniką. Prace można było składać do 19. 12.16. Wpłynęło 5 różnych prac konkursowych wykonanych w różnych, nawet profesjonalnych programach projektowych w technice 3D. We wtorek 20.12 komisja w składzie p. Małgorzata Żytkowiak - dyrektor AJ Produkty, p. Małgorzata Heleniak - AJ Produkty oraz p. Hanna Czudowicz - biblioteka, p. Małgorzata Obolewska - plastyka oraz p. Monika Skawińska - pedagog szkolny ustaliła, że zwycięzcą konkursu zostaje klasa 1B, a zwycięski projekt przygotowali uczniowie: Jacek Ozdoba, Piotr Szczudrawa, Olimpia Drużba oraz Agata Fabich, Niestety wybór okazał się trudny i firma AJ postanowiła wręczyć także wyróżnienia. Otrzymali je Bartosz Dziułka uczeń klasy 2e oraz uczniowie klasy 2c. Dodatkowo wychowawca zwycięskiej klasy p. Jolanta Arciszewska otrzymała wygodny fotel. Firma AJ Produkty w związku z konkursem będzie uczestniczyć w realizacji projektu i pomoże nam dzięki przekazaniu mebli szkolnych współtworzyć naszą nowa Bibliotekę szkolną.

<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 35 - 51 z 800
W skrócie© 2006 by Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 4
im. Orła Białego w Słupsku


Projekt pn."Smart Gimnazjalista, czyli zajęcia rozwijająco-doskonalące dla uczniów szkół gimnazjalnych"