Start arrow Start
sobota, 18 sierpień 2018
 
Menu główne
Projekty
Smart Gimnazjalista
Życie szkoły
Sport szkolny
Konkursy
Wymiana młodzieży
Wolontariat
Organizacja
e-Dziennik
Prawo szkolne
Statut
Wymagania edukacyjne
Regulaminy
Projekty edukacyjne
Inne dokumenty
Organizacje szkolne
Regulamin RR
Skład RR
Konto bankowe RR
SU - publikacje
Dokumentacja SU
O szkole ...
Motto szkoły
Patron szkoły
Inne
Galeria
Kontakt
Logowanie
Witaj!
Login

Hasło

Zapamiętaj mnie
Nie pamiętasz hasła?
Żegnaj
Losowy obraz
Dzień Otwartej Szkoły
Autorem jest: bar   

20 października 2008 r. jest Dniem Otwartej Szkoły dla rodziców uczniów uczących się w naszej szkole. Na godzinę 17:00 mogą przyjść rodzice uczniów klas I i II dla rodziców uczniów klas trzecich czas jest przewidziany od godziny 17:30.

O godz. 16:00 spotkanie z rodzicami dzieci niepełnosprawnych w świetlicy szkolnej - obecność obowiązkowa. Dotyczy klas: Ic, Ie, IIf, IIIf

Zapraszamy

wersja angielska

Napad terrorystyczny na naszą szkołę!

Dnia 15 października zamaskowany, były uczeń naszej szkoły wdarł się i ślepo strzelając sterroryzował zdezorientowane panie woźne. Jego celem było dostanie się do dyrektora mgr Lecha Rasia z myślą wygarnięcia mu błędów wychowawczych. Do akcji włączyli się antyterroryści ...

CZYTAJ CAŁOŚĆ...
Dzień Edukacji Narodowej
Autorem jest: bar   

Nasze szanowne grono pedagogiczne jest super, po prostu fantastyczne! W dniu Ich wspaniałego święta prosimy, by każdy zapamiętał, że za trudną pracę z nami i okazane serce chylimy głowy w ogromnej podzięce.

Szkolne biegi przełajowe
Autorem jest: bar   

Szkolne zawody w biegach przełajowych naszego gimnazjum odbyły się 27 września na terenie wokół pobliskich ogródków działkowych. W związku z brakiem zgłoszeń drużyn klasowych odbył się tylko bieg indywidualny dziewcząt i chłopców.

Klasyfikacja zawodników wygląda następująco:

    dziewczęta
  1. I m. Karolina Krawczyk kl. I b
  2. II m. Karolina Czapiewska kl. III b
  3. III m. Anna Zgondek kl. III d
    chłopcy
  1. I msc. Piotr Grochowski kl. III a
  2. II msc. Adrian Dąbrowski kl. IIIa
  3. III msc. Mariusz Marek kl. II f

Organizatorami zawodów były nauczycielki wychowania fizycznego tj. p.Alicja Mazurczyk, p. Małgorzata Bartkowiak i p. Aneta Rybak. Składają one serdeczne gratulacje wszystkim biorącym udział w biegu zawodnikom oraz podziękowanie uczniom klasy II d tj, Patrycji, Oli i Sewerynowi za pomoc w organizacji zawodów. Specjalne podziękowanie składamy naszej szkolnej pielęgniarce Pani Ewie za opiekę medyczną podczas zawodów.

Zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do licznego udziału w następnych imprezach sportowych.

wersja angielska

Wycieczka rowerowa klasy sportowo-turystycznej
Autorem jest: bar   

W dniu 13 września 2008 roku klasa 1d (sportowo-turystyczna) wybrała się wraz z wychowawcą Panem Rafałem Reczka i opiekunem Panem Wojciechem Klebanem na swoją pierwszą wycieczkę rowerową.
Trasa wycieczki wiodła ze Słupska przez Kobylnice, Łosino, Krępe, w której na polanie miało miejsce ognisko integracyjne klasy wypełnione zabawami i pląsami.
Na ognisku nie zabrakło humoru i uśmiechu uczestników oraz smacznych pieczonych kiełbasek. W drodze powrotnej klasa miała okazje zobaczyć prace nad obwodnicą Słupska i zagospodarowane nowe kąpielisko przy Trzech Stawkach.

Sześciogodzinna wycieczka zakończyła się przed macierzystą szkołą z nutką zawodu, że to już koniec i nadzieją na rychłą organizację kolejnej sobotniej wyprawy.

wersja angielska

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2008/2009
Autorem jest: bar   

W dniu 1 września odbyło się pierwsze po wakacjach spotkanie uczniów, nauczycieli i rodziców. Dyrektor gorąco powitał wszystkich słowami:

Drodzy uczniowie i nauczyciele, szanowni rodzice i zaproszeni goście!

Witam was serdecznie po dwumiesięcznej przerwie w nauce i szkolnych obowiązkach, która – jestem pewien – zarówno dla uczniów, jak nauczycieli minęła zbyt szybko. Czas płynie, moi drodzy, płynie nieubłaganie, i z doświadczenia wiem, że najpiękniejsze chwile w życiu mijają najszybciej.

W czasie tych wakacji, które dziś wspólnie żegnamy, przeżyliście wiele takich chwil - równie pięknych, co szybko przemijających. Dziś spotykamy się wszyscy razem, by wkroczyć w nowy rok szkolny 2008/2009

CZYTAJ CAŁOŚĆ...
Nowy plan lekcji
Autorem jest: bar   

Nowy plan lekcji opublikowany zostanie w następnym tygodniu. Trwają jeszcze prace nad dopasowaniem go dla wszystkich uczniów i nauczycieli szkoły

<< Start < Poprzednia 41 42 43 44 45 46 47 48 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 681 - 697 z 800
W skrócie© 2006 by Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 4
im. Orła Białego w Słupsku


Projekt pn."Smart Gimnazjalista, czyli zajęcia rozwijająco-doskonalące dla uczniów szkół gimnazjalnych"