Start arrow Start
sobota, 18 sierpień 2018
 
Menu główne
Projekty
Smart Gimnazjalista
Życie szkoły
Sport szkolny
Konkursy
Wymiana młodzieży
Wolontariat
Organizacja
e-Dziennik
Prawo szkolne
Statut
Wymagania edukacyjne
Regulaminy
Projekty edukacyjne
Inne dokumenty
Organizacje szkolne
Regulamin RR
Skład RR
Konto bankowe RR
SU - publikacje
Dokumentacja SU
O szkole ...
Motto szkoły
Patron szkoły
Inne
Galeria
Kontakt
Logowanie
Witaj!
Login

Hasło

Zapamiętaj mnie
Nie pamiętasz hasła?
Żegnaj
Losowy obraz
"Mój Słupsk" - konkurs informatyczny
Autorem jest: cete   

Uczeń Rafał Maciukiewicz z klasy 2g, przygotowywany pod kierunkiem p. mgr Wojciech Klebana, otrzymał wyróżnienie w IV edycji konkursu informatycznego "Mój Słupsk". Praca wykonana przez naszego ucznia w programie PowerPoint zyskała uznanie jury konkursu, który odbył się pod patronatem Prezydenta Miasta Słupska Macieja Kobylińskiego.

Życzymy powodzenia w przyszłorocznej edycji konkursu i zapraszamy do galerii zdjęć.

Turniej w boule
Autorem jest: Paweł   
Uwaga!!! Dnia 11 czerwca 2008r. (środa) w naszej szkole odbędzie się Międzyszkolny Turniej w boule. Wszystkie zespoły (pary) chętne do wzięcia udziału w konkursie proszone są o zgłaszanie się do organizatora zawodów - p. Marka Zawadzkiego. Życzymy celnych rzutów ;)
Świat Gier Komputerowych
Autorem jest: Paweł   

Drodzy Gimnazjaliści! Dnia 9 maja 2008 roku w naszej szkole odbędzie się impreza pod nazwą ŚWIAT GIER KOMPUTEROWYCH. Podczas spotkania w świetlicy szkolnej będziecie mogli dowiedzieć się wielu ciekawych informacji o takich grach, jak: Counter Strike, Fifa 08, Warcraft III oraz Need for Speed Pro Street. Po obejrzeniu prezentacji weźmiecie udział w konkursach, w których do wygrania m.in. plecak na laptopa, kamery internetowe, półroczne prenumeraty magazynu Game Ranking oraz popularne gry komputerowe. Już dziś serdecznie zapraszamy!

Organizatorzy - klasa 3a

Głowni sponsorzy imprezy:
Wyniki konkursu
Autorem jest: Paweł   
Dnia 29 kwietnia 2008 roku w świetlicy szkolnej odbył się konkurs wiedzy o Konstytucji 3-go Maja i czasach stanisławowskich. Uczestniczyli w nim uczniowie z klas I-III. Oto wyniki konkursu:
  1. Adrian Warwas z kl. III e
  2. Agata Ciesielska z kl. III b
  3. Kasia Szczepańska z kl. II e oraz Karolina Pospiech z kl. II d
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.
Konkurs wiedzy o Konstytucji 3 maja
Autorem jest: Paweł   
Dnia 29 kwietnia 2008r. w naszym gimnazjum odbędzie się SZKOLNY KONKURS WIEDZY O KONSTYTUCJI 3 MAJA. Każda klasa I, II oraz III ma wybrać jednego reprezentanta i zgłosić go do p. K.Antonowicza. Dokładna godzina rozpoczęcia konkursu zostanie ustalona. Już dziś życzymy wszystkim powodzenia :D
Zwycięstwo - w konkursie rowerowym!
Autorem jest: bar   

Nasze Gimnazjum kolejny raz najlepsze w Słupsku w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Drużyna w składzie: Michał Mokos, Dominik Mucha, Dawid Mucha, pokonała wszystkie gimnazja i zajęła pierwsze miejsce w turnieju składającym się z czterech części:

  • test ze znajomości przepisów ruchu drogowego,
  • udzielanie pierwszej pomocy,
  • jazda po miasteczku ruchu drogowego
  • jazda po torze sprawnościowym.

Dodatkowo najlepszym zawodnikiem siedmiogodzinnych rozgrywek był Michał Mokos, wicemistrzem został Dawid Mucha. Nasi uczniowie będą reprezentować nasze gimnazjum oraz region słupski w finale wojewódzkim, który odbędzie się od 16 do 17 maja b.r. w Garczynie koło Kościerzyny.

Gratulujemy naszym zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów.

Straż Ochrony Kolei
Autorem jest: Paweł   

Dyrektor Gimnazjum nr 4 - mgr Lech Raś - zaprosił do swojej placówki pracowników STRAŻY OCHRONY KOLEI. Będą oni prowadzić zajęcia dla klas II i III. Pragną przybliżyć uczniom swoją pracę oraz sposób postępowania na dworcu kolejowym i w jego pobliżu. Do głównych zadań SOK-u należy ochrona życia i zdrowia ludzi oraz mienia na obszarze kolejowym, w pociągach i innych pojazdach kolejowych. Więcej informacji znajdziecie tutaj. To jeszcze jedna, z wielu akcji przeprowadzanych w naszej szkole, mających uczynić młodzież uczęszczającą do naszego gimnazjum bardziej bezpieczną.

<< Start < Poprzednia 41 42 43 44 45 46 47 48 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 698 - 714 z 800
W skrócie© 2006 by Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 4
im. Orła Białego w Słupsku


Projekt pn."Smart Gimnazjalista, czyli zajęcia rozwijająco-doskonalące dla uczniów szkół gimnazjalnych"